Mutatielijst week 48 2022
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 126 | Aalst-gg | C. Hogchem (2e keer) | Aalburg-gg | 02 | |
● | 04 | Achterberg-Rhenen-hhg | P. den Ouden | Katwijk aan Zee-hhg (per 25-11) | 26 | |
● | 03 | Barneveld-Kootwijkerbroek-hhg (wijk 2) | J.C. den Ouden | Sint Maartendijk-hhg | bed | 02 |
● | 02 | Bedum-hg | E.J. de Groot (p-t) | Katwijk aan den Rijn-hg | 01 | |
● | 02 | Bilthoven-pg (herv. Zuiderkapel) | P. van Duijvenboden | legerpred. Apeldoorn (per 11-11) | aan | 01 |
● | 01 | Edam-pg | mw. C.J.C. Kremer-Elzinga | Zuiderwoude-Uitdam-Broek in Waterland-pg (per 17-11) | aan | 01 |
● | 03 | Ermelo-gg | J. de Kok | Westkapelle-gg | 30 | |
● | 29 | Geldermalsen-ggin | D.E. van de Kieft (3e keer) | Urk-ggin | 36 | |
● | 39 | Gravenzande-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Ridderkerk-gg | 10 | |
● | 01 | Groot-Ammers-hg | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg (per 2-12) | 04 | |
● | 02 | Kampen-pg (Broederkerk) | W.C. Polinder | Putten-hg (per 12-11) | aan | 02 |
● | 02 | Katwijk aan Zee-hhg (wijk Elim) | H. Lassche | Rijssen-hhg (per 12-11) | aan | 03 |
● | 01 | Lisse-pg | T. Doornebal | Herveld-pg (per 30-11) | aan | 01 |
● | 102 | Meeuwen-gg | E.J. Boudewijn (p-t) | Barneveld-Centrum-gg | 02 | |
● | 06 | Melissant-hhg | R.W. Mulder | Montfoort-hhg (stemming 9-11) | bed | 03 |
● | 01 | Moordrecht-Bethel-hg | W.C. Polinder | Putten-hg (per 12-11) | bed | 01 |
● | 01 | Nieuwe-Pekela-hg | J. Admiraal (p-t) | kandidaat Rouveen (per 5-12) | 01 | |
● | 53 | Nieuwerkerk-gg | J. van Rijswijk (3e keer) | Oud-Beijerland-gg | 20 | |
● | 02 | Nunspeet-cgk (wijk 2) | A.D. Fokkema | Kerkwerve-cgk | 04 | |
● | 01 | Nunspeet-hg (Dorpskerk) | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg (per 9-11) | bed | 03 |
● | 02 | Onderdendam-hg | E.J. de Groot (p-t) | Katwijk aan den Rijn-hg | 01 | |
● | 03 | Onstwedde-cgk | G. Huisman | Winschoten-cgk (stemming 27-11) | 01 | |
● | 89 | Oostkapelle-gg | W.A. Zondag (2e keer) | Dordrecht-gg | 05 | |
● | Sioux Center-gg | H. de Leeuw | Franklin Lakes-gg | 03 | ||
● | 103 | Sprang-Capelle-gg | E.J. Boudewijn (p-t) | Barneveld-Centrum-gg | 02 | |
● | 19 | Stolwijk-gg | A. Schot (4e keer) | Nunspeet-gg | 133 | |
● | 01 | Tange-Alteveer-pg | J. Admiraal (25%) | kandidaat Rouveen (per 5-12) | 01 | |
● | 01 | Ten Boer-gk | E.A. van Gulik | Leek-Oldebert-pg (per 27-11) | aan | 01 |
● | 17 | Vlissingen-gg | P.G. Heijkamp (3e keer) | Emmeloord-gg | 29 | |
● | 01 | Warnsveld-Leesten-pg | R. Silvis (75%) | Venlo-pg (stemming 13-11) | aan | 01 |
● | 29 | Werkendam-ogg | T.L. Zwartbol (10e keer) | Urk-ogg | bed | 10 |
● | 163 | Wolphaartsdijk-gg | G. Beens (2e keer) | Kootwijkerbroek-gg | 20 | |
● | 14 | Zeist-gg | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg | 08 | |
● | 01 | Zwaagwesteinde-cgk | T. Wijnsma | Putten-cgk (stemming 27-11) | 01 | |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Groot-Ammers-hg | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg (per 2-12) | 04 | |
● | 02 | Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland en Stavenisse) | C. Doorneweerd | Strijen-hg | 01 | |
● | 02 | Sint Philipsland-hg (i.s.m. Sint Annaland en Stavenisse) | C. Doorneweerd | Strijen-hg | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Ederveen-hhg | C.J.P. van der Bas (50%) | zendingspred. Malawi (stemming 29-11) | 02 | |
● | 03 | Houten-hg | A.B. van Campen | Hazerswoude-hg (stemming 7-12) | 01 | |
● | 02 | Scherpenzeel-hhg | C.J.P. van der Bas (50%) | zendingspred. Malawi (stemming 29-11) | 02 | |
● | 02 | Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland en Sint Philipsland) | C. Doorneweerd | Strijen-hg (stemming 29-11) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Aalst-gg | C. Hogchem | Aalburg-gg (stemming 30-11) | |||
● | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg | ||||
● | Brant County-gg | H. de Leeuw | Franklin Lakes-gg (stemming 8-12) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg | ||||
● | Ermelo-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 1-12) | |||
● | J. de Kok | Westkapelle-gg | ||||
● | Grand Rapids-Covell-gg | M.H. Schot | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 5-12) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg | ||||
● | Kalamazoo-gg | H. de Leeuw | Franklin Lakes-gg (stemming 5-12) | |||
● | C. Sonnevelt | Alblasserdam-gg | ||||
● | Krimpen aan den IJssel-gg | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg (stemming 15-12) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg | ||||
● | Meeuwen-Sprang-Capelle-gg | E.J. Boudewijn | Barneveld-Centrum-gg (stemming 30-11) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Rijssen-Noord-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg (stemming 9-12) | |||
● | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg | ||||
● | Stolwijk-gg | H.J. Agteresch | Werkendam-gg (stemming 30-11) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 30-11) | |||
● | C. Hogchem | Aalburg-gg | ||||
● | Zeist-gg | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg (stemming 30-11) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.