Mutatielijst week 23 2022
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 03 | Brandwijk-hg | J. Speksnijder | kandidaat Gouda (per 10-6) | 01 | |
● | 23 | Bruinisse-ggin | A. van Voorden | Leerdam-ggin | 04 | |
● | 01 | Deventer-pg | W. de Jong | Goor-pg (stemming 22-5) | aan | 01 |
● | 01 | Gouda-pg (Sint Janskerk a) | T. Jacobs | Leiden-pg (per 11-6) | 04 | |
● | 06 | Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg | H. de Greef | Wouterswoude-hhg (per 14-5) | bed | 03 |
● | 01 | Heerde-pg (Ontmoetingskerk) | mw. L.E. Bassa (p-t) | Klarenbeek-Voorst-Wilp-pg (per 7-6) | aan | 01 |
● | 03 | Monster-Gravenzande-hhg | B.D. Bouman | Giessendam-Neder-Hardinxveld-Sliedrecht-hhg (per 17-5) | aan | 01 |
● | 03 | Noordeloos-cgk | P.D.J. Buijs | Nunspeet-cgk (stemming 7-6) | 01 | |
● | 16 | Oldebroek-ogg | H.H. Romkes | Rouveen-ogg | bed | 15 |
● | 03 | Oud-Beijerland-hg (wijk West) | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 11-6) | 01 | |
● | 01 | Papendrecht-cgk | N.C. Smits | Purmerend-cgk | aan | 01 |
● | 04 | Ridderkerk-hhg | N. den Ouden | Leerbroek-hhg (per 14-5) | bed | 03 |
● | 01 | Stadskanaal-pg | H.R. Betting | Sassenheim-pg (stemming 18-5) | aan | 01 |
● | 02 | Zaamslag-pg | W. Kaljouw | Nijverdal-pg (per 20-5) | aan | 01 |
● | 02 | Zevenhuizen-ZH-hg | A.W.J. Theunisse | Beekbergen-hg (per 7-6) | 03 | |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Dordrecht-hg (wijk 7) | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 13-6) | 02 | |
● | 01 | Gouda-pg (Sint Janskerk a) | T. Jacobs | Leiden-pg (per 11-6) | 04 | |
● | 03 | Oud-Beijerland-hg (wijk West) | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 11-6) | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 01 | Noordwijk-hwba | K.M. Teeuw | Voorthuizen-hg | 04 | |
● | 02 | Onstwedde-cgk | M.J. van Keulen | Drogeham-cgk (stemming 12-6) | 02 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 16-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Corsica-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 13-6) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Grand Rapids-Covell-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 9-6) | |||
● | C. Sonnevelt | Alblasserdam-gg | ||||
● | Kalamazoo-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 13-6) | |||
● | J.B. Zippro | Terneuzen-gg | ||||
● | Lethbridge-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 13-6) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg | ||||
● | Middelburg-Zuid-gg | M. Boersma | student Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | student Barneveld | ||||
● | Puttershoek-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 17-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Rijssen-Noord-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 24-6) | |||
● | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | ||||
● | Sheboygan-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 15-6) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Sioux Falls-gg | A.A. Brugge | Doetinchem-gg (stemming 13-6) | |||
● | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | ||||
● | Sunnyside-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 13-6) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.