Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 14 2021


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
04 Alblasserdam-pg (Ichthuskerk) M. van Heijningen hulppred. Dorkwerd/Wijnjewoude-hg (per 3-4) 03
01 Boskoop-pg A.D.L. Terlouw Bergschenhoek-hg (per 3-4) 01
01 Creil-Espel-pg T. Deelstra (p-t) Krabbendijke-Yerseke-gk aan01
13 Goes-ggin J. Roos (3e keer) Barneveld-ggin bed149
01 Hoogersmilde-pg mw. A.A. van der Heide-van Klaveren (p-t) kandidaat Groningen aan01
10 Houten-gg H. Brons (3e keer) Vlaardingen-gg bed29
01 Huizen-hg (Nieuwe Kerk) (30%) F.A. van Velzen ontheven Harderwijk, wonend Amersfoort (per 6-4) 01
02 Katwijk aan Zee-hg (Morgenster) J.M. Molenaar Ede-hg (per 6-4) 09
13 Kruiningen-gg B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom-gg bed109
13 Leerdam-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg bed105
06 Lisse-gg A. Schot Nunspeet-gg 125
01 Mijnsheerenland-pg mw. M.C.L. Oldhoff kandidaat Culemborg 01
01 Nagele-pg T. Deelstra (p-t) Krabbendijke-Yerseke-gk aan01
09 Oosterland-gg E. Bakker Veen-gg 02
02 Ouderkerk aan den IJssel-hg M. Maas Dordrecht-hg (per 10-4) 03
83 Puttershoek-gg B. Labee (4e keer) Veenendaal-gg 41
01 Scheveningen-pg (Prinses Julianakerk) B.J.D. van Vreeswijk Hattem-hg (per 20-3) aan05
226 Sint Annaland-gg J. de Kok (2e keer) Westkapelle-gg bed08
Sioux Center-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg bed11
01 Smilde-pg mw. A.A. van der Heide-van Klaveren (p-t) kandidaat Groningen aan01
01 Tricht-Geldermalsen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg bed10
03 Veenendaal-Pniel-cgk H.M. Mulder Heerde-cgk 01
01 Veenendaal-hg (Oude Kerk) W.J. Dekker Amersfoort-hg (per 6-4) 04
19 Waardenburg-gg J. de Kok (2e keer) Westkapelle-gg 10
02 Waddinxveen-hg (wijk Oost) J.M. Molenaar Ede-hg (per 6-4) 10
10 Zoetermeer-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg 32
01 Zwaagwesteinde-pg B. Terlouw voorheen Zwaagwesteinde-pg, wonend Leusdenaan01
01 bijz.werk-zendingspred. Malawi-cgk G. Vos Mijdrecht-cgk aan01
-
voornemen beroep
01 Bleiswijk-Het-Anker-hg H. Boele kandidaat Gouda 01
01 Rijssen-hg (wijk 3) M. Maas Dordrecht-hg (per 17-4) 04
01 Zeist-pg (wijk Bethel) W.L. Dekker Kampen-pg (per 11-4) 01
-
voordracht beroep
01 Beverwijk-Westzaan-cgk G. van Vliet kandidaat Ede (stemming tot 14-4) 01
01 Doornspijk-hg J.M. Molenaar Ede-hg (stemming 19-4) 10
01 Wijk bij Duurstede-hg M.J. Middelkoop Middelharnis-hg (stemming 20-4) 01
-
tweetallen
Boskoop-gg H. Hofman Kalamazoo-gg (stemming 15-4)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Drachten-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg (stemming 12-4)
J. de Kok Westkapelle-gg
Grand Rapids-Covell-Avenue-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 12-4)
A.H. Verhoef Sint-Catharines-gg
Lisse-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 9-4)
A. Schot Nunspeet-gg
Middelburg-Zuid-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 13-4)
J.B. Huisman Ermelo-gg
Oostkapelle-gg J. van Rijswijk Oud-Bijerland-gg (stemming 13-4)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Puttershoek-gg H. van der Heiden Wageningen-gg (stemming 9-4)
B. Labee Veenendaal-gg
Waardenburg-gg E.J. Boudewijn Barneveld-Centrum-gg (stemming 8-4)
J. de Kok Westkapelle-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 11 april 2021