Mutatielijst week 10 2021
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 28 | Barendrecht-gg | H. Hofman | Kalamazoo-gg | 23 | |
● | 01 | Buitenpost-gkv (als g.v. Toutenburg Noordbergum) | mw. B. Wijnalda-Spoelman | kandidaat Roodeschool | aan | 01 |
● | 20 | De Beek-Uddel-ggin | O.M. van der Tang (3e keer) | Alblasserdam-ggin | 21 | |
● | 03 | Emst-hg | G. Lugthart | Katwijk aan Zee-hg (per 20-2) | bed | 02 |
● | 09 | Genemuiden-gg | A. Verschuure | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | aan | 04 |
● | 02 | Huizen-hg (Nieuwe kerk) | B.J. van der Graaf | bijz.werk Amsterdam-pg (begeleiding pioniersplekken) | aan | 01 |
● | 06 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) | M. Maas | Dordrecht-hg (per 6-3) | 02 | |
● | 03 | Kamerik-hg | G. Lugthart | Katwijk aan Zee-hg (per 15-2) | aan | 01 |
● | 03 | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg | H.E. Veldhuijzen | Schelluinen-hg (per 6-3) | 02 | |
● | 13 | Kruiningen-gg | B.J. van Boven (3e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 109 | |
● | 13 | Leerdam-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | 105 | |
● | 02 | Lopikerkapel-hg | A. van Dalen | kandidaat Oud-Alblas (per 13-3) | 01 | |
● | 01 | Middelburg-pg (Nieuwe Kerk) | C.C. Kors | Angerlo-Doesburg-pg | aan | 01 |
● | 02 | Moerkapelle-hg | B.J. van Assen | Nieuwe-Tonge-Herkingen | 03 | |
● | 01 | Nieuwendijk-gk | N. de Lange | Zoetermeer-Benthuizen-pg | 01 | |
● | Nieuweroord-gk (als ambulant pred. voor 2 jaar) | J. de Kok (50%) | voorheen interimpred. Spijkenisse-pg (per 1-5) | aan | ||
● | 03 | Oud-Beijerland-hhg | IJ.R. Bijl | Vriezenveen-hhg (per 7-3) | 01 | |
● | 112 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg | bed | 09 |
● | 01 | Schoonrewoerd-hhg | V.S. van der Meer | kandidaat Oud-Alblas (per 8-3) | 02 | |
● | 226 | Sint Annaland-gg | J. de Kok (2e keer) | Westkapelle-gg | 08 | |
● | 01 | Sint Annaland-hhg | A.S. Middelkoop | kandidaat Terwolde | aan | 01 |
● | 01 | Sliedrecht-hg (wijk 2) | M.H. Vastenhout | Eethen-Drongelen-hg (per 17-2) | aan | 01 |
● | 01 | Soest-Baarn-gkv | J.W. Sonneveld (80%) | kandidaat Houten | 02 | |
● | 01 | Steenwijk-pg | mw. M.N. Ariesen-Holwerda | Bolsward-hg | aan | 01 |
● | 12 | Stolwijk-gg | A. Schot (3e keer) | Nunspeet-gg | 124 | |
● | 12 | Uddel-gg | A. Verschuure | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | bed | 03 |
● | 01 | Veen-hhg (i.s.m. Werkendam-hhg) | G.J. van Asperen | Monster-Gravenzande-hhg (per 13-2) | aan | 01 |
● | 44 | Veenendaal-ggin | O.M. van der Tang (2e keer) | Alblasserdam-ggin | 20 | |
● | 02 | Wapenveld-hg (wijk Zuid) | H.E. Veldhuijzen | Schelluinen-hg (per 11-3) | 03 | |
● | 01 | Werkendam-hhg (i.s.m. Veen-hhg) | G.J. van Asperen | Monster-Gravenzande-hhg (per 13-2) | aan | 01 |
● | 158 | Wolphaartsdijk-gg | W.J. Karels (5e keer) | Hardinxveld-Giessendam-gg | 156 | |
● | 01 | Zwolle-gkh | P. Heres | kandidaat Zwolle | aan | 01 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Amsterdam-pg (pionierspred. Noorderkerk) | D. Wolters | Vollenhove-Sint Jansklooster-hg | 02 | |
● | 01 | Bleiswijk-Het-Anker-hg | H. Boele | kandidaat Gouda | 01 | |
● | 01 | Gravenhage-pg (missionair pred. Bethlehemkerk) | T.L.J. Bos | Waddinxveen-hg (per 20-3) | 01 | |
● | 01 | Scheveningen-pg (Prinses Julianakerk) | B.J.D. van Vreeswijk | Hattem-hg (per 20-3) | 05 | |
● | 01 | Veenendaal-hg (Oude Kerk) | W.J. Dekker | Amersfoort-hg (per 6-4) | 04 | |
- | ||||||
tweetallen | ||||||
● | Genemuiden-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 11-3) | |||
● | A. Verschuure | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | ||||
● | Houten-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 20-3) | |||
● | J. van Rijswijk | Oud-Beijerland-gg | ||||
● | Kruiningen-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 11-3) | |||
● | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg | ||||
● | Leerdam-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg (stemming 9-3) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Tricht-Geldermalsen-gg | J.B. Huisman | Ermelo-gg (stemming 18-3) | |||
● | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg (stemming 18-3) | |||
● | M.H. Schot | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | ||||
● | Uddel-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 8-3) | |||
● | A. Verschuure | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 8-3) | |||
● | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.