Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 43 2020


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Amsterdam-pg (Regenboog Slotervaart) G.G. van Manen Capelle aan den IJssel-pg aan01
01 Amsterdam-pg (Regenboog Slotervaart) mw. N. van Manen-van Voornveld Capelle aan den IJssel-pg aan01
26 Barendrecht-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg bed76
01 Barneveld-pg A. Plantinga Den Dolder-pg aan01
172 Berkenwoude-gg A.T. Huijser (4e keer) Sliedrecht-gg bed76
03 Bodegraven-pg (wijk 1) A. de Wit Besoyen-hg (per 17-10) 02
23 Capelle aan den IJssel-West-gg A. Schot Nunspeet-gg bed122
28 Dordrecht-ggin O.M. van der Tang (2e keer) Alblasserdam-ggin bed17
44 Drachten-gg E.J. Boudewijn Barneveld-Centrum-gg bed01
01 Goedereede-hg L.W. den Boer Sliedrecht-hg (per 29-9) aan02
01 Gramsbergen-pg A.B. Broekman Zuidwolde-Dr-hg 01
39 Kapelle-Biezelinge-gg H. Brons Vlaardingen-gg bed27
02 Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg (per 3-10) bed04
01 Nieuweroord-Noordscheschut-hg (25% voor hulpdiensten) A. Palland kandidaat Mastenbroek aan01
02 Nieuw-Vennep-cgk D.J. van Vliet kandidaat Ede (stemming 27-9) aan01
03 Pretoria-ggin M. Krijgsman (3e keer) Arnemuiden-ggin 139
01 Rijssen-hg (wijk 4) G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg (per 23-10) 05
01 Roden-gkv H.H. Meerveld Harlingen-cgkv aan01
144 Rotterdam-Alexanderpolder-gg R.A.M. Visser (2e keer) Apeldoorn-gg bed13
01 Rotterdam-Delfshaven-hg (missionair pred.) A.F. de Fijter Goudriaan-Ottoland-hg 01
14 Scherpenzeel-gg G. van Manen (2e keer) Elspeet-gg bed56
02 Sliedrecht-hg (wijk 4) H.E. Veldhuijzen Schelluinen-hg (per 24-10) 01
01 Tzum-pg mw. F. de Hoop Jutrijp-Hommerts-pg aan01
11 Uddel-gg D. de Wit Borssele-gg 05
08 Vlissingen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid bed02
09 Waarde-gg C. van Ruitenburg (2e keer) Krimpen aan den IJssel-gg bed28
01 Waddinxveen-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (stemming 23-9) bed16
04 Woerden-gg M. Joosse Ede-gg bed16
01 Zoetermeer-pg (Oosterkerk) P. Baas Houten-hg (per 29-9) aan01
-
voornemen beroep
03 Alblasserdam-pg (Ichthuskerk) M.C. Stehouwer Wijngaarden-hg 03
01 Dwingeloo-gk M. de Jager kandidaat Groningen > in week 43 01
-
voordracht beroep
02 Hilversum-cgkv H. Raveling Gravendeel-cgk (stemming 21-10) 01
01 Lopikerkapel-hg E. Meijer kandidaat Ermelo (stemming 28-10) 01
-
tweetal
Sunnyside-gg E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 30-10)
A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
Uddel-gg J. de Kok Westkapelle-gg (stemming 20-10)
D. de Wit Borssele-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 27 oktober 2020