Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 38 2020


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Alphen aan den Rijn-hg (Adventskerk) mw. S. de Vries-Terpstra Sint Johannesga-Delfstrahuizen (per 1-9)aan01
05 Amstelveen-Buitenveldert-hwba L.W. den Boer Sliedrecht-hg (per 19-9) 01
03 Benthuizen-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg 75
Chilliwack-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 134
19 De Beek-Uddel-ggin M. Krijgsman (9e keer) Arnemuiden-ggin 135
16 Elst-Utr-ggin O.M. van der Tang Alblasserdam-ggin (2e keer) 15
01 Gravendeel-hg S. Dierx Waarde-hg (per 29-8) aan01
12 Gravenhage-Scheveningen-gg H. Brons (3e keer) Vlaardingen-gg 25
12 Gravenpolder-gg S. Maljaars Meliskerke-gg 08
24 Middelburg-Zuid-gg H. van der Heiden Wageningen-gg 02
11 Moerkapelle-gg W. Visscher (2e keer) Amersfoort-gg 161
79 Oudemirdum-gg P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg bed08
03 Putten-hhg D.J. Diepenbroek Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg (per 16-9) 02
03 Renswoude-cgk A.A. Egas Damwoude-cgk 01
110 Ridderkerk-Slikkerveer-gg H. Brons Vlaardingen-gg 26
01 Rotterdam Kralingse Veer-hhg F. van Binsbergen Schoonrewoerd-hhg 05
10 Stolwijk-gg G. van Maanen Elspeet-gg 56
01 Voorthuizen-gk A.W. Estie Oldebroek-gk (per 11-9) 01
18 Waardenburg-gg C. van Krimpen (2e keer) Yerseke-gg 21
02 Zoetermeer-hg (wijk Morgenster) G.H. Vlijm Nieuwer ter Aa-hg (per 12-9) 05
01 legerpred-hhg Woensdrecht J. Kommerie Andelst-Zetten-hhg (m.i.v. 1-11) aan02
-
voornemen beroep
04 IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) B.L.P. Tramper Oud-Beijerland-hg (per 25-9) 01
01 Rotterdam-Zuid-pg (Maranathakerk) S.J. van der Vlies stafmedewerkerk GZB, wonend Rotterdam (per 19-9) 01
-
voordracht beroep
02 Drachten-cgk J. Nutma Gorinchem-cgk (stemming 20-9) 02
01 Goedereede-hg L.W. den Boer Sliedrecht-hg (stemming 23-9) 02
02 Nieuw-Vennep-cgk D.J. van Vliet kandidaat Ede (stemming 27-9) 01
02 Oud-Vossemeer-hg J.P. Ouwehand directeur GZB, wonend Beekbergen (stemming 21-9) 02
02 Randwijk-hg G.R. Mauritz hulppred. Cillaarshoek (stemming 16-9) 01
-
tweetal
Berkenwoude-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 24-9)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Capelle aan den IJssel-West-gg M. Joosse Ede-gg (stemming 23-9)
A. Schot Nunspeet-gg
Kapelle-Biezelinge-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 24-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Moerkapelle-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 15-9)
W. Visscher Amersfoort-gg
Oostkapelle-gg H. Hofman Kalamazoo-gg (stemming 21-9)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Renswoude-cgk J. de Bruin Elburg-cgk (stemming 17-9)
A.A. Egas Damwoude-cgk
Ridderkerk-Slikkerveer-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 17-9)
S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg
Waardenburg-gg E.J. Boudewijn Barneveld-Centrum-gg (stemming 16-9)
C. van Krimpen Yerseke-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 28 september 2020