Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 37 2020


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
Brant County-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg 07
02 Delft-cgk J. Nutma (80%) Gorinchem-cgk (stemming 6-9) 01
04 Genemuiden-hg (wijk 2) G.H. Molenaar (2e keer) Doornspijk-hg (per 12-9) aan07
04 Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk 2) D. Wolters Vollenhove-Sint Jansklooster (per 10-9) 01
29 Gravenzande-gg M. Joosse (2e keer) Ede-gg 15
09 Groningen-gg M. Joosse Ede-gg 14
191 Hilversum-gg A. Schot (7e keer) Nunspeet-gg 121
01 Ilpendam-hg (i.s.m. Watergang) J.P. Ouwehand directeur GZB, wonend Beekbergen 01
09 Kerkwijk-e.o.-hhg D.J. Diepenbroek Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg (per 10-9) 01
92 Leiderdorp-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 26
60 Nijkerk-gg M. Joosse Ede-gg 13
01 Oosterend-pg mw. N.F. Vlaming Biggekerke-Meliskerke aan01
06 Poederoijen-Loevestein-hhg D.J. Diepenbroek Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg (per 10-9) 01
01 Putten-hg (wijk 2) W.J. Dekker Amersfoort-hg (per 12-9) 03
01 Rijssen-pg (De Open Hof) D. van Keulen (50%) Luttelgeest-pg (per 1-9) aan01
01 Rotterdam Kralingse Veer-hhg F. van Binsbergen Schoonrewoerd-hhg 05
26 Sioux Center-gg H. Hofman (3e keer) Kalamazoo-gg bed19
20 Terwolde-De Vecht-gg A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht-gg 74
01 Voorthuizen-gk A.W. Estie Oldebroek-gk (per 11-9) 01
01 Watergang-hg (i.s.m. Ilpendam) J.P. Ouwehand directeur GZB, wonend Beekbergen 01
07 Zoetermeer-gg W. Visscher Amersfoort-gg 160
01 legerpred. G.A. den Broeder Gravenhage-Zuid-Rijswijk-gkv (m.i.v. 1-10)aan01
-
voornemen beroep
04 IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) B.L.P. Tramper Oud-Beijerland-hg 01
02 Zoetermeer-hg (wijk Morgenster) G.H. Vlijm Nieuwer ter Aa-hg 05
-
voordracht beroep
02 Oud-Vossemeer-hg J.P. Ouwehand directeur GZB, wonend Beekbergen (stemming 21-9) 02
02 Randwijk-hg G.R. Mauritz hulppred. Cillaarshoek (stemming 16-9) 01
-
tweetal
Benthuizen-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 16-9)
M.H. Schot Hendrik-Ido-Ambacht-gg
Brant County-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 8-9)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Houten-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 9-9)
W. Visscher Amersfoort-gg
Leiderdorp-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 9-9)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Middelburg-Zuid-gg H. van der Heiden Wageningen-gg (stemming 15-9)
D. de Wit Borssele-gg
Oostkapelle-gg H. Hofman Kalamazoo-gg (stemming 21-9)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Terwolde-De Vecht-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 8-9)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 28 september 2020