Mutatielijst week 49 2019
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 10 | Genemuiden-cgk | A.J. Droger | kandidaat Rotterdam | 01 | |
● | 10 | Gouda-Stationsplein-ggin | O.M. van der Tang (2e keer) | Alblasserdam-ggin | 04 | |
● | Grand Rapids-Covelle-Avenue-gg | H. Hofman | Kalamazoo-gg | 06 | ||
● | 189 | Hilversum-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | 35 | |
● | 36 | Kapelle-Biezelinge-gg | W. Visscher (2e keer) | Amersfoort-gg | 156 | |
● | 08 | Kruiningen-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | 53 | |
● | 08 | Leerdam-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | 22 | |
● | 21 | Middelburg-Zuid-gg | M. Joosse | Ede-gg | bed | 04 |
● | 08 | Moerkapelle-gg | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | 07 | |
● | 03 | Nieuwerkerk aan den IJssel-hg (wijk 2) | J.W. Sparreboom | Sliedrecht-hg (per 16-11) | aan | 01 |
● | 03 | Nieuwleusen-hhg | A. de Groot | Genemuiden-hhg | 02 | |
● | 57 | Nijkerk-gg | M.T. Al-Chalabi | Brakel-gg | 01 | |
● | 03 | Oldebroek-hg (wijk 1) | D. Breure | Waarder-hg (per 13-11) | bed | 04 |
● | 02 | Ommen-Noordoost-gkv | W.Q. Hoorn | Eemdijk-gkv | 01 | |
● | 06 | Papendrecht-hg (wijk Oost) | B.J. van Assen | Nieuwe-Tonge-Herkingen (per 13-11) | bed | 01 |
● | 02 | Renswoude-cgk | A.J.T. Ruis | Rotterdam-Kralingen-cgk | 03 | |
● | 142 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | P. Mulder (2e keer) | Tricht-Geldermalsen-gg | 06 | |
● | 02 | Schiedam-ngk | mw. J.A.E. Dekker-de Groot | kandidaat Apeldoorn | 01 | |
● | Sheboygan-gg | M.T. Al-Chalabi | Brakel-gg | 02 | ||
● | 01 | Sint Jansklooster-gk | G. Timmer (80%) | Ens-pg (per 3-12) | 01 | |
● | Sioux Center-gg | H. Hofman | Kalamazoo-gg | 05 | ||
● | 07 | Stolwijk-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg | 18 | |
● | 06 | Waarde-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg | 05 | |
● | 15 | Waardenburg-gg | B.J. van Boven (3e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 107 | |
● | 02 | Waarder-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 9-11) | bed | 10 |
● | 02 | Woerden-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | 37 | |
● | 01 | Zeist-hg (Pniel) | G.M. van Meijeren | Hoevelaken-hg (per 6-12) | 02 | |
● | 01 | Zwijndrecht-gkn | A. Jongeneel | kandidaat Kampen | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Lelystad-hg | C.H. Hogendoorn | Katwijk aan Zee-hg (per 4-1-2020) | 04 | |
● | 03 | Nieuw-Beijerland-hg | A.P. Pors | kandidaat Wekerom | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | Grand Rapids-prc | J.T. Pronk | Sirjansland-hg (stemming 9-12) | 01 | ||
- | ||||||
Tweetal | ||||||
● | Capelle aan den IJssel-West-gg | H. Hofman | Kalamazoo-gg (stemming 10-12) | |||
● | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | ||||
● | Grand Rapids-Covelle-Avenue-gg | M.T. Al-Chalabi | Brakel-gg (stemming 3-12) | |||
● | H. Hofman | Kalamazoo-gg | ||||
● | Kruiningen-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 5-12) | |||
● | P. Mulder | Tricht-Geldermalsen-gg | ||||
● | Leerdam-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 4-12) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | ||||
● | Lethbridge-gg | M.T. Al-Chalabi | Brakel-gg (stemming 11-12) | |||
● | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | ||||
● | Moerkapelle-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 3-12) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Vlissingen-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg (stemming 12-12) | |||
● | H. Hofman | Kalamazoo-gg | ||||
● | Waarde-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg (stemming 3-12) | |||
● | J.J. Tanis | Boskoop-gg | ||||
● | Woerden-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 4-12) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.