Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Mutatielijst week 49 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
10 Genemuiden-cgk A.J. Droger kandidaat Rotterdam 01
10 Gouda-Stationsplein-ggin O.M. van der Tang (2e keer) Alblasserdam-ggin 04
189 Hilversum-gg G.J. van Aalst Klaaswaal-gg 35
36 Kapelle-Biezelinge-gg W. Visscher (2e keer) Amersfoort-gg 156
08 Kruiningen-gg G. van Manen Elspeet-gg 53
08 Leerdam-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 22
21 Middelburg-Zuid-gg M. Joosse Ede-gg bed04
08 Moerkapelle-gg R.A.M. Visser Apeldoorn-gg 07
03 Nieuwerkerk aan den IJssel-hg (wijk 2) J.W. Sparreboom Sliedrecht-hg (per 16-11) aan01
03 Nieuwleusen-hhg A. de Groot Genemuiden-hhg 02
57 Nijkerk-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg 01
03 Oldebroek-hg (wijk 1) D. Breure Waarder-hg (per 13-11) bed04
02 Ommen-Noordoost-gkv W.Q. Hoorn Eemdijk-gkv 01
06 Papendrecht-hg (wijk Oost) B.J. van Assen Nieuwe-Tonge-Herkingen (per 13-11) bed01
02 Renswoude-cgk A.J.T. Ruis Rotterdam-Kralingen-cgk 03
142 Rotterdam-Alexanderpolder-gg P. Mulder (2e keer) Tricht-Geldermalsen-gg 06
02 Schiedam-ngk mw. J.A.E. Dekker-de Groot kandidaat Apeldoorn 01
Sheboygan-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg 02
01 Sint Jansklooster-gk G. Timmer (80%) Ens-pg (per 3-12) 01
Sioux Center-gg H. Hofman Kalamazoo
07 Stolwijk-gg G. Beens Kootwijkerbroek-gg 18
06 Waarde-gg S. Maljaars Meliskerke-gg 05
15 Waardenburg-gg B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom-gg 107
02 Waarder-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 9-11) bed10
02 Woerden-gg B. Labee Veenendaal-gg 37
01 Zeist-hg (Pniel) G.M. van Meijeren Hoevelaken-hg (per 6-12) 02
01 Zwijndrecht-gkn A. Jongeneel kandidaat Kampen 01
-
Voornemen beroep
03 Lelystad-hg C.H. Hogendoorn Katwijk aan Zee-hg (per 4-1-2020) 04
03 Nieuw-Beijerland-hg A.P. Pors kandidaat Wekerom 01
-
Voordracht beroep
Grand Rapids-prc J.T. Pronk Sirjansland-hg (stemming 9-12) 01
-
Tweetal
Capelle aan den IJssel-West-gg H. Hofman Kalamazoo-gg (stemming 10-12)
W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg
Grand Rapids-Covelle-Avenue-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 3-12)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Kruiningen-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 5-12)
P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg
Leerdam-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 4-12)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Lethbridge-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 11-12)
B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg
Moerkapelle-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 3-12)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Vlissingen-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 12-12)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Waarde-gg S. Maljaars Meliskerke-gg (stemming 3-12)
J.J. Tanis Boskoop-gg
Woerden-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 4-12)
B. Labee Veenendaal-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 08 december 2019