Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 43 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
117 Aalst-gg W.J. Karels (7e keer) Hardinxveld-Giessendam-gg bed151
01 Amersfoort-pg (De Brug) A.J. Plaisier ontheven Apeldoorn (De Fontein) 01
01 Apeldoorn-pg (Eben Haezer) J.M. Molenaar Ede-hg (per 19-10) 05
06 Barneveld-Kootwijkerbroek-Voorthuizen-hhg J. Joppe Oud-Beijerland-hhg (per 30-9) aan02
01 Bennekom-gk G.J.M. Baalbergen Voorthuizen-gk (per 22-10) aan01
01 Bunschoten-hg E.J. Terpstra Urk-gk (per 28-9) aan03
17 De Beek-Uddel-ggin O.M. van der Tang (2e keer) Alblasserdam-ggin 02
41 Drachten-gg C. van Krimpen (2e keer) Yerseke-gg bed19
04 Dronten-cgk A.J. Dorst kandidaat Ridderkerk 05
01 Drunen-pg A.G. Wassenaar (p-t) pastoraal werker Waddinxveen-pg (De Rank)aan01
08 Gravenhage-Scheveningen-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg bed16
30 IJsselmuiden-ggin M. Krijgsman (7e keer) Arnemuiden-ggin bed121
01 IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) M. Klaassen Arnemuiden-hg (per 21-10) 01
35 Kapelle-Biezelinge-gg R.A.M. Visser (2e keer) Apeldoorn-gg bed02
02 Leerdam-hg (wijk Centrumoost) G.A. Termaat Werkhoven-hg (per 28-9) aan06
42 Lelystad-gg R.A.M. Visser (4e keer) Apeldoorn-gg bed04
20 Middelburg-Zuid-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg bed20
41 Nieuwerkerk-gg M. Joosse (3e keer) Ede-gg 03
31 Ochten-ggin M. Krijgsman (9e keer) Arnemuiden-ggin bed120
02 Oldebroek-hg (wijk 1) G. Herwig Nunspeet-hg (per 1-10) bed03
03 Ouderkerk aan den IJssel-hhg J. Joppe Oud-Beijerland-hhg (per 30-9) bed01
06 Stolwijk-gg F. Mulder Rhenen-gg bed15
Sunnyside-gg P. van Ruitenburg Chilliwack-gg 84
03 Surhuisterveen-cgkv A.J. Dorst kandidaat Ridderkerk 06
Ten Boer-gkv (als interimpred.) R. Tigelaar Hardenberg-Baalderveld-Oost-gkv aan
08 Uddel-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg 106
24 Urk-gg E. Hakvoort Norwich-gg bed14
01 Utrecht-pg (Citypastoraat Domkerk) W.A. Roskam Lexmond-pg aan01
02 Veenendaal-hg (wijk 7) E. de Mots Rijssen-hg (per 28-9) bed05
50 Vriezenveen-ggin J. Roos (21e keer) Barneveld-ggin bed142
01 Zaamslag-cgk A.C. Uitslag Urk-Eben-Haezer-cgk 05
-
Voornemen beroep
01 Groningen-pg (Nieuwe Kerk) mw. T. Liefting student Groningen 01
02 Nunspeet-hg (wijk Hulshorst) T. de Ridder legerpred., wonend Ochten (per 26-10) 02
02 Putten-hg (wijk 5) C. Mijderwijk Meerkerk-hg (per 5-11) 02
-
Tweetal te
De Beek-Uddel-ggin O.M. van der Tang Alblasserdam-ggin (stemming 21-10)
J. Roos Barneveld-ggin
Uddel-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 24-10)
G. van Manen Elspeet-gg
Veenendaal-Pniel-cgk W.A. Capellen Noordeloos-cgk (stemming 26-10)
D.J.T. Hoogenboom Utrecht-West-cgk

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 27 oktober 2020