Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Mutatielijst week 37 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
02 Alphen aan den Rijn-hg (Adventskerk) L. van Rikxoort Hardenberg-pg aan01
02 Ameide-cgk (i.s.m. Vianen) J. de Bruin Elburg-cgk 01
74 Bodegraven-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg 14
01 Doesburg-rem mw. S.M. van der Sluijs kandidaat Hoogland, bevestigd 1-9 aan01
25 Gravenzande-gg M. Joosse Ede-gg 02
02 Kamperveen-hg A.H. van Mourik kandidaat Sprang (per 19-8) aan01
56 Nijkerk-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 18
01 Nunspeet-hg (Hulshorst) A. de Wit Besoyen-hg (per 27-8) bed01
01 Putten-hg (wijk 5) G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg (per 7-9) 03
08 Rijssen-West-gg A. Schot Nunspeet-gg 116
01 Rivierenland-Oost-pg J.W. Drost Druten-pg aan01
01 Rivierenland-Oost-pg D.A.J. Sonneveld Zoetermeer-pg aan01
10 Scherpenzeel-gg G. van Manen Elspeet-gg 51
04 Stavenisse-ogg R. Bakker (3e keer) Kinderdijk-ogg
16 Terwolde-De Vecht-gg M. Joosse Ede-gg 01
05 Vlissingen-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg 13
Woerden-gk (als pionier Het Baken) mw. M. van der Herberg wonend Woerden aan
02 Zeist-gg W. Visscher Amersfoort-gg 154
26 Zwolle-gg G. van Manen Elspeet-gg 52
01 Zwolle-pg (Jeruzalemkerk) G.J. Codee Maarssen-hg (per 19-8) aan02
-
Voornemen beroep
01 Alblasserdam-hg (wijk Ichthus) T. de Ridder legerpred. Oirschot 01
01 Groningen-pg (Nieuwe Kerk) mw. T. Liefting student Groningen 01
04 Herwijnen-hg W.M. Roseboom Oudega-Wymbr-pg 01
02 Utrecht-pg (Jacobikerk) W.J. de Hek kandidaat Utrecht 01
-
Voordracht beroep
01 Nieuwe-Pekela-cgk A.J. Dorst kandidaat Ridderkerk (stemming 15-9) 01
01 Ridderkerk-cgk A.J. Dorst (75%) kandidaat Ridderkerk (stemming 22-9) 02
-
Tweetal te
Berkenwoude-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 18-9)
P.D. den Haan Tholen-gg
Bodegraven-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 12-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Driebergen-cgk J. de Bruin Elburg-cgk (stemming 16-9)
M.A. Kempeneers Katwijk aan Zee-cgk
Genemuiden-cgk A.J. Droger kandidaat Rotterdam (stemming 17-9)
R. de Jong kandidaat Dokkum
Meerkerk-cgk M.A. Kempeneers Katwijk aan Zee (stemming 17-9)
W.E. Klaver Hamilton-frc
Kapelle-Biezelinge-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 24-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Oostkapelle-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 24-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Rijssen-West-gg P.D. den Haan Tholen-gg (stemming 13-9)
A. Schot Nunspeet-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 25-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Scherpenzeel-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 11-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Terwolde-De Vecht-gg P.D. den Haan Tholen-gg (stemming 10-9)
M. Joosse Ede-gg
Vlissingen-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 11-9)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg
Zeist-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 11-9)
W. Visscher Amersfoort-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 15 september 2019