Mutatielijst week 24 2019
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Alphen aan den Rijn-gk (Maranatha) | J.W. van den Berg | Voorhout-pg | 01 | |
● | 03 | Bennekom-hg | J.K.M. Gerling | Wapenveld-hg (per 15-6) | 01 | |
● | Brant County-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 11 | |
● | Corsica-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 08 | |
● | 01 | Culemborg-pg | mw. H.A. de Bruijn-Messelink | Ophemert-pg | aan | 01 |
● | 02 | Drachten-pg (hwba Kapelkerk) | F. Pierik (p-t) | kandidaat t Harde (per 7-6) | 01 | |
● | 01 | Eindhoven-pg (Kruispuntgemeente) | J. Scheele Goedhart | voorheen mobiliteitspred. Zeist-hg, wonend Amsterdam (per 20-5) | bed | 01 |
● | 01 | Enschede-Bethelkerk-pg | J. Scheele Goedhart | voorheen mobiliteitspred. Zeist-hg, wonend Amsterdam (per 8-6) | 02 | |
● | Franklin Lakes-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | aan | 06 | |
● | 01 | Garderen-gk (via mobiliteitspool PKN) | A.J.C. Gijsbertsen | kandidaat Ermelo | aan | 01 |
● | Grand Rapids-gg (Covell Avenue) | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 07 | |
● | 01 | Hardenberg-Centrum-gkv | J.W. Boerma | Rotterdam-Noordoost-gkv (per 20-5) | aan | 04 |
● | 02 | Huizen-hg (Meentkerk) | B.F. Bakelaar | Krimpen aan de Lek (per 15-6) | 01 | |
● | 04 | Katwijk aan Zee-hhg (wijk Elim) | B. Reinders | Korendijk-hhg (per 25-5) | aan | 01 |
● | Lethbridge-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 05 | |
● | Markham-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 04 | |
● | 01 | Nieuw-Lekkerland-hhg | A.J. Britstra | Maartensdijk-hhg (per 8-6) | 05 | |
● | 02 | Nieuwleusen-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg | 09 | |
● | Picture Butte-gg (t.b.v. Nobleford) | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids (stemming 12-6) | bed | 10 | |
● | 01 | Pijnacker-Delfgauw-pg (Ontmoetingskerk) | mw. C.A. Schoonenberg-Lems | Gravenzande-pg (Uniekerk) | aan | 01 |
● | 01 | Rhoon-hg | C.D. van Alphen | Numansdorp-hg (per 24-5) | aan | 01 |
● | Sheboygan-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids (per 10-6) | bed | 01 | |
● | Sioux Center-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids (per 10-6) | bed | 02 | |
● | Sioux Falls-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 03 | |
● | Sunnyside-gg | H. de Leeuw | kandidaat Grand Rapids | bed | 09 | |
● | 01 | Terneuzen-pg (De Ontmoeting) | W. Peene | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg | 01 | |
● | 03 | Urk-Ichthus-cgk | W.A. Capellen | Noordeloosd-cgk (stemming 8-6) | 01 | |
● | Westerlee-Heiligerlee-hg (als bijstand) | G.J. van den Top | Vorchten-hg | aan | ||
● | 06 | Woerden-hg (Centrumoost) | C.J. Overeem | Zegveld-hg (per 17-5) | aan | 02 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Ede-hg (Sionkerk) | L. de Wit | Putten-hg (per 22-6) | 05 | |
● | 02 | Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk Noord) | M. Dubbelman | Giessen-Nieuwkerk-hg | 03 | |
● | 01 | Groningen-pg (Nieuwe Kerk) | mw. T. Liefting | student Groningen | 01 | |
● | 05 | Hoevelaken-hg (wijk Oost) | A. Goedvree | Uddel-hg (per 17-6) | 01 | |
● | 01 | Oldebroek-hg (wijk 1) | L. de Wit | Putten-hg (per 22-6) | 06 | |
● | 03 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 2) | C.J. Overeem | Zegveld-hg (per 11-6) > gaat niet door | 03 | |
● | 01 | Veenendaal-hg (wijk Dragonder) | J.M. Molenaar | Ede-hg | 02 | |
● | 01 | Well-Ammerzoden-hg | G.C. Lock | Uitwijk-Waardhuizen-hg (per 17-6) | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Nieuw-Beijerland-hg | J. Brouwer | Veen-hg (stemming 17-6) | 03 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Barendrecht-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk (stemming 19-6) | |||
● | W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Berkenwoude-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 19-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat | ||||
● | Bodegraven-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat (stemming 17-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Brant County-gg | H. de Leeuw | student Walker (stemming 12-6) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Capelle aan den IJssel-West-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 18-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk | ||||
● | Corsica-gg | H. de Leeuw | student Walker (stemming 10-6) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines | ||||
● | Goes-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk | ||||
● | Gravenhage-Scheveningen-gg | H. van der Heiden | Wageningen-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat | ||||
● | Gravenpolder-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk | ||||
● | Houten-gg | A.T. Vergunst | Waupun-gg (stemming 17-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Kapelle-Biezelinge-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat (stemming 19-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Lelystad-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk (stemming 17-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Lethbridge-gg | H. de Leeuw | student Walker (stemming 10-6) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines | ||||
● | Middelburg-Zuid-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat (stemming 19-6) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | ||||
● | Middelharnis-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk (stemming 17-6) | |||
● | A.J. de Waard | Nieuwdorp-gg | ||||
● | Oostkapelle-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat (stemming 17-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk (stemming 18-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Rijssen-West-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat (stemming 19-6) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg (stemming 19-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat | ||||
● | Scherpenzeel-gg | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk (stemming 19-6) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Terwolde-De Vecht-gg | P. Mulder | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 20-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat | ||||
● | Waarde-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk | ||||
● | Zwolle-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg (stemming 17-6) | |||
● | G.P. van Nieuw Amerongen | kandidaat Stolwijk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.