Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Mutatielijst week 15 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Abbenbroek-hhg F. van Binsbergen Schoonrewoerd-hhg (per 22-3) bed03
02 Ede-hg (Sionkerk) C.H. Hogendoorn Katwijk aan Zee-hg (per 9-4) 02
06 Goes-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed113
Goes-hg (als g.v. verpleeghuis Ter Weel) H.J. Catsburg ontheven Stad aan het Haringvliet, wonend Goesaan01
08 Kerkwijk-e.o.-hhg P. den Ouden (2e keer) Katwijk aan Zee-hhg (per 25-3) bed13
05 Leerdam-gg W. Visscher Amersfoort-gg bed152
86 Leiderdorp-gg W. Visscher (2e keer) Amersfoort-gg 153
01 Nijkerk-hg (wijk 3) E. van den Noort Emst-hg (per 9-4) 02
02 Noorden-hg G.H. Molenaar Doornspijk-hg (per 6-4) 04
03 Oosterland-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg bed102
01 Oostvoorne-pg mw. R. van Selm Nieuwland-pg (per 6-4) 01
04 Papendrecht-hg (wijk Oost) C.H. Hogendoorn Katwijk aan Zee-hg (per 13-4) 03
Picture Butte-gg E.C. Adams Corsica-gg
05 Poederoijen-Loevestein-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (per 25-3) bed13
104 Ridderkerk-Slikkerveer-gg H.A. van Zetten (2e keer) Benthuizen-gg 12
06 Rijssen-West-gg G. van Manen Elspeet-gg 50
149 Rilland-Bath-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed111
01 Roden-Roderwolde-pg P.S. van Dijk Adorp-Wetsinge-Sauwerd-pg aan01
139 Rotterdam-Alexanderpolder-gg W.A. Zondag (2e keer) Woerden-gg bed05
Salford-ogg R. Bakker Kinderdijk-ogg 02
01 Schalkwijk-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeistaan01
01 Schiedam-ngk M. de Kreek Doetinchem-Velp-ngk 01
220 Sint Annaland-gg G.J.N. Moens (3e keer) Lisse-gg (per 12-3) bed12
04 Stolwijk-gg A. Schot Nunspeet-gg bed112
14 Terwolde-De Vecht-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 14
01 Tull en t Waal-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeistaan01
03 Waarde-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg bed23
01 Wezep-Pauluskerk-hg A.J. Bouwknegt Berlikum-pg (per 22-3) aan01
154 Wolphaartsdijk-gg P.D. den Haan (2e keer) Tholen-gg bed06
01 Yerseke-Rehoboth-hg A. ten Brinke Goedereede-hg 02
-
Voornemen beroep
02 Broek op Langedijk-hg L.L. van den Dool kandidaat Nederhemert 01
06 Woerden-hg (Centrum-Oost) C.J. Overeem Zegveld-hg (per 16-3) > bezwaar tegen procedure 01
-
Voordracht beroep
02 Dussen-Hank-hg J.A. Hoogesteger kandidaat Ouderkerk aan den IJssel (stemming 15-4) 01
01 Poederoijen-Loevestein-hg J.P. Lensen kandidaat Oldebroek (stemming 10-4) 01
-
Tweetal te
Oostkapelle-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 16-4)
A.T. Vergunst Waupun-gg
Picture Butte-gg E.C. Adams Corsica-gg (stemming 8-4)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Ridderkerk-Slikkerveer-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 11-4)
H.A. van Zetten Benthuizen-gg
Sioux Center-gg H. Hofman Kalalmazoo-gg (stemming 19-4)
H.A. van Zetten Benthuizen-gg
Terwolde-De Vecht-gg E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 9-4)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 23 juli 2019