Mutatielijst week 14 2019
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 29 | Achterberg-ogg | P. van Veen (4e keer) | Benthuizen-ogg | bed | 11 |
● | 01 | Ameide-cgk (i.s.m. Vianen) | A.J.T. Ruis | Rotterdam-Kralingen-cgk (stemming 3-4) | 01 | |
● | 01 | Amsterdam-pg (Jeruzalemkerk) | C.W. Saly | Ede-hg (per 25-3) | aan | 01 |
● | 20 | Barendrecht-gg | P.D. den Haan | Tholen-gg | 07 | |
● | 02 | Bennekom-hg | P.M. van t Hof | Huizen-hg (per 9-3) | bed | 01 |
● | 01 | Bergen op Zoom-gkv | L.M. van der Veen | Gorinchem-gkv | 01 | |
● | 01 | Dalfsen-gkv (wijk Oost) | C. Beiboer | Amersfoort-Nieuwland-gkv | aan | 02 |
● | 16 | De Beek-Uddel-ggin | M. Krijgsman (7e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 113 |
● | 24 | Dordrecht-ogg | A. Kort (2e keer) | Krimpen aan den IJssel-ogg | bed | 10 |
● | 39 | Drachten-gg | P.D. den Haan (2e keer) | Tholen-gg | bed | 05 |
● | 01 | Driebergen-cgk | A.C. Uitslag | Urk-Eben Haezer-cgk | 04 | |
● | 02 | Enschede-West-cgk | M. Groen | Gravenhage-cgk (per 10-3) | bed | 01 |
● | 03 | Enter-hg | W. Geuze | Gravendeel-hg | aan | 02 |
● | 06 | Gravenhage-Scheveningen-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | bed | 28 |
● | 07 | Gravenpolder-gg | B. Labee (2e keer) | Veenendaal-gg | bed | 29 |
● | 187 | Hilversum-gg | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | 12 | |
● | 39 | Hendrik-Ido-Ambacht-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | bed | 114 |
● | 01 | Hoogezand-Sappemeer-gkv | E.T. van de Kamp | Nieuwegein-gkv | bed | 01 |
● | 29 | IJsselmuiden-ggin | J. Roos (14e keer) | Barneveld-ggin | 140 | |
● | 21 | Krimpen aan den IJssel-ggin | A. Schultink (4e keer) | Rhenen-ggin | bed | 12 |
● | 05 | Kruiningen-gg | A.T. Huijser (2e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 56 |
● | Laar-gk (Duitsland) (i.s.m. hg) | D. Bouws | Uelsen-gk | bed | ||
● | 40 | Lelystad-gg | H. Brons (2e keer) | Vlaardingen-gg | bed | 09 |
● | 21 | Lienden-ogg | P. van Veen | Benthuizen-ogg | 12 | |
● | 18 | Middelburg-Zuid-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | 49 | |
● | 17 | Middelharnis-gg | B. Labee (2e keer) | Veenendaal-gg | 32 | |
● | Nieuwlande-hg (protestantse evangelisatie) | mw. J.C.M. Teding van Berkhout-Fabius | voorheen Kortenhoef-hg, wonend Vroomshoop | aan | ||
● | 54 | Nijkerk-gg | F. Mulder | Rhenen-gg (per 5-3) | bed | 14 |
● | 30 | Ochten-ggin | A. Schultink (3e keer) | Rhenen-ggin | bed | 12 |
● | 12 | Oosterland-ogg | T.L. Zwartbol | Urk-ogg | 02 | |
● | 01 | Ootmarsum-pg | R. Kloosterziel (p-t) | Ruinerwold-hg/IJhorst-De Wijk-pg | 01 | |
● | 01 | Poeldijk-hg | J.W.J. Guis | wonend Ridderkerk (per 9-3) | aan | 01 |
● | 79 | Puttershoek-gg | S. Maljaars (2e keer) | Meliskerke-gg | 03 | |
● | 23 | Rijssen-ggin | M. Krijgsman (5e keer) | Arnemuiden-ggin | 115 | |
● | 01 | Schalkwijk-hg | M. van Duijn | interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist | 01 | |
● | 08 | Scherpenzeel-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg | 02 | |
● | 01 | Serooskerke-hg (Schouwen) | S.A. Doolaard | Krabbendijke-hg (per 12-3) | aan | 01 |
● | 01 | Tull en t Waal-hg | M. van Duijn | interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist | 01 | |
● | 06 | Uddel-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | bed | 101 |
● | 01 | Utrecht-pg (Jacobikerk) | C.M.A. van Ekris | Zeist-hg (per 16-3) | bed | 01 |
● | 42 | Veenendaal-ggin | A. Schultink (3e keer) | Rhenen-ggin | bed | 11 |
● | 01 | Weerselo-pg | R. Kloosterziel (p-t) | Ruinerwold-hg/IJhorst-De Wijk-pg | 01 | |
● | 01 | Zoetermeer-gg | B. Labee | Veenendaal | 31 | |
● | 01 | bijz.werk-pg (programmaleider Areopagus IZB) | C.M.A. van Ekris | Zeist-hg | aan | 02 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Ede-hg (Sionkerk) | C.H. Hogendoorn | Katwijk aan Zee-hg (per 9-4) | 02 | |
● | 01 | Nijkerk-hg (wijk 3) | E. van den Noort | Emst-hg (per 9-4) | 02 | |
● | 06 | Woerden-hg (Centrum-Oost) | C.J. Overeem | Zegveld-hg (per 16-3) > bezwaar tegen procedure | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Noorden-hg | G.H. Molenaar | Doornspijk-hg (stemming 1-4) | 04 | |
● | 01 | Poederoijen-Loevestein-hg | J.P. Lensen | kandidaat Oldebroek (stemming 10-4) | 01 | |
● | 01 | Yerseke-Rehoboth-hg | A. ten Brinke | Goedereede-hg (stemming 1-4) | 02 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Rijssen-West-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 12-4) | |||
● | G.J.N. Moens | Lisse-gg | ||||
● | Scherpenzeel-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg (stemming 3-4) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.