Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Mutatielijst week 07 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
115 Aalst-gg G.J.N. Moens (2e keer) Lisse-gg 09
03 Apeldoorn-Centrum-gkv A.A.M. Wilschut Zwartsluis-gkv bed01
01 Bedum-gkv M.K. van Rijswijk Zuidwolde-Ruinerwold-Koekange-gkv aan01
05 Berkel-Rodenrijs-gkv A.A.M. Wilschut Zwartsluis-gkv aan02
01 Bleiswijk-hg (Dorpskerk) W.M. de Bruin Stolwijk-hg aan01
02 Boven-Hardinxveld-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg bed07
13 Dordrecht-gg S. Maljaars Meliskerke-gg 01
01 Ede-hg (Sionkerk) H.J.T. Lubbers IJsselmuiden-Grafhorst-hg bed01
01 Garderen-hhg D. Zoet Ouddorp-hhg (per 26-1) aan12
03 Groningen-gg W.A. Zondag Woerden-gg 04
01 Hei- en Boeicop-hg H.R. Fokkert kandidaat Rijssen bed01
03 Katwijk aan Zee-hhg (Elim) D. Zoet (2e keer) Ouddorp-hhg bed10
16 Middelharnis-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 13
01 Nieuwleusen-hhg D. Zoet Ouddorp-hhg bed11
01 Opheusden-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 109
02 Opheusden-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg bed11
01 Ouderkerk aan den IJssel-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg bed12
02 Ridderkerk-hg (Goede Herderkerk) M.C. van Pelt Rotterdam-Kralingen-hg aan04
01 Rotterdam-Kralingen-pg mw. M.M. Bogaard Amstelveen-Buitenveldert-pg aan01
07 Scherpenzeel-gg G.J.N. Moens Lisse-gg 09
21 Urk-gg C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord-gg 99
02 Urk-gk L.P. Blom Barneveld-hg (per 15-2) 01
28 Waardenburg-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 108
06 Woudenberg-hg (wijk 1) H.J.T. Lubbers IJsselmuiden-Grafhorst-hg aan02
24 Zwolle-gg A.J. de Waard Nieuwdorp-gg 03
-
Voornemen beroep
03 Lunteren-hg B. Jongeneel Apeldoorn-hwba (per 2-3) 05
01 Marken-pg H.Z. Klink kandidaat Ouddorp (stemming 10-2) 01
03 Sint Anthoniepolder-hg J.A. van den Berg Grand Rapids-prca (per 15-2) 01
-
Voordracht beroep
01 Apeldoorn-Zuid-cgk A. Mak Broeksterwoude-Petrus-cgk (stemming 17-2) 03
01 Nieuw-Beijerland-hg P. Wijnberger Bleiswijk-Het Anker-hg (stemming 14-2) 01
02 Ouderkerk aan den Amstel-cgk W.J. van Gent kandidaat Ede (stemming 24-2) 01
01 Schalkwijk-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist (stemming 12-2) 01
01 Tull en t Waal-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist (stemming 12-2) 01
01 Zuid-Beijerland-pg mw. A. Groenendijk-Meindersma ontheven Minnertsga-gk (stemming 21-2) 01
-
Tweetal te
Dordrecht-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 13-2)
S. Maljaars Meliskerke-gg
Opheusden-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin (stemming 12-2)
J. Roos Barneveld-ggin
Scherpenzeel-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 13-2)
G.J.N. Moens Lisse-gg
Zwolle-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 13-2)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
vrijdag 26 april 2019