Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 07 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
115 Aalst-gg G.J.N. Moens (2e keer) Lisse-gg 09
03 Apeldoorn-Centrum-gkv A.A.M. Wilschut Zwartsluis-gkv bed01
01 Bedum-gkv M.K. van Rijswijk Zuidwolde-Ruinerwold-Koekange-gkv aan01
05 Berkel-Rodenrijs-gkv A.A.M. Wilschut Zwartsluis-gkv aan02
01 Bleiswijk-hg (Dorpskerk) W.M. de Bruin Stolwijk-hg aan01
02 Boven-Hardinxveld-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg bed07
13 Dordrecht-gg S. Maljaars Meliskerke-gg 01
01 Ede-hg (Sionkerk) H.J.T. Lubbers IJsselmuiden-Grafhorst-hg bed01
01 Garderen-hhg D. Zoet Ouddorp-hhg (per 26-1) aan12
03 Groningen-gg W.A. Zondag Woerden-gg 04
01 Hei- en Boeicop-hg H.R. Fokkert kandidaat Rijssen bed01
03 Katwijk aan Zee-hhg (Elim) D. Zoet (2e keer) Ouddorp-hhg bed10
16 Middelharnis-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 13
01 Nieuwleusen-hhg D. Zoet Ouddorp-hhg bed11
01 Opheusden-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 109
02 Opheusden-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg bed11
01 Ouderkerk aan den IJssel-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg bed12
02 Ridderkerk-hg (Goede Herderkerk) M.C. van Pelt Rotterdam-Kralingen-hg aan04
01 Rotterdam-Kralingen-pg mw. M.M. Bogaard Amstelveen-Buitenveldert-pg aan01
07 Scherpenzeel-gg G.J.N. Moens Lisse-gg 09
21 Urk-gg C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord-gg 99
02 Urk-gk L.P. Blom Barneveld-hg (per 15-2) 01
28 Waardenburg-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 108
06 Woudenberg-hg (wijk 1) H.J.T. Lubbers IJsselmuiden-Grafhorst-hg aan02
25 Zwolle-gg A.J. de Waard Nieuwdorp-gg 03
-
Voornemen beroep
03 Lunteren-hg B. Jongeneel Apeldoorn-hwba (per 2-3) 05
01 Marken-pg H.Z. Klink kandidaat Ouddorp (stemming 10-2) 01
03 Sint Anthoniepolder-hg J.A. van den Berg Grand Rapids-prca (per 15-2) 01
-
Voordracht beroep
01 Apeldoorn-Zuid-cgk A. Mak Broeksterwoude-Petrus-cgk (stemming 17-2) 03
01 Nieuw-Beijerland-hg P. Wijnberger Bleiswijk-Het Anker-hg (stemming 14-2) 01
02 Ouderkerk aan den Amstel-cgk W.J. van Gent kandidaat Ede (stemming 24-2) 01
01 Schalkwijk-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist (stemming 12-2) 01
01 Tull en t Waal-hg M. van Duijn interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist (stemming 12-2) 01
01 Zuid-Beijerland-pg mw. A. Groenendijk-Meindersma ontheven Minnertsga-gk (stemming 21-2) 01
-
Tweetal te
Dordrecht-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 13-2)
S. Maljaars Meliskerke-gg
Opheusden-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin (stemming 12-2)
J. Roos Barneveld-ggin
Scherpenzeel-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 13-2)
G.J.N. Moens Lisse-gg
Zwolle-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 13-2)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 19 september 2020