Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 40 2018


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
Baflo-pg (als bijstand) mw. M. Stokroos stagiair Groningen-pg aan
165 Berkenwoude-gg H.A. van Zetten (2e keer) Benthuizen-gg bed06
01 Delfzijl-pg mw. M. de Jager Haren-Onnen-gk aan
11 Dordrecht-gg A.T. Vergunst Waupun-gg 19
38 Drachten-gg G.J.N. Moens Lisse-gg
02 Enter-hg B.J.D. van Vreeswijk Hattem-hg (per 15-9) bed02
04 Goes-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg bed75
22 Gravenzande-gg H.A. van Zetten Benthuizen-gg 07
01 Haamstede-gk H.E. Smit Apeldoorn-pg aan01
28 IJsselmuiden-ggin M. Krijgsman Arnemuiden-ggin 100
02 Leerdam-hg (wijk West) H. Markus Putten-hg (per 29-9) 01
01 Lunteren-hg J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 15-9) bed07
52 Nijkerk-gg W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam-gg bed148
29 Ochten-ggin M. Krijgsman (8e keer) Arnemuiden-ggin bed99
Rankweil-erkwb (t.b.v. Innsbruck, Oostenrijk) K. Rozema kandidaat Groningen aan01
05 Ridderkerk-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg bed51
137 Rotterdam-Alexanderpolder-gg P.G. Heijkamp (3e keer) Emmeloord-gg bed17
05 Scherpenzeel-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg bed50
01 Schoonhoven-Willige Langerak-pg mw. A.E.M. Gooijer-Snel kandidaat Berkel-Rodenrijs aan01
01 Sommelsdijk-hg M.K. de Wilde Nijkerk-hg (per 1-10) 01
12 Terwolde-De Vecht-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg bed52
19 Urk-gg P.D. den Haan Tholen-gg bed03
01 Waarde-gg B. Labee Veenendaal-gg bed23
Westerhaar-hhg (als bijstand) J. den Boer emeritus Nieuwleusen-hhg aan
05 Woerden-hg (wijk CentrumOost) C. Mijderwijk Meerkerk-hg (per 29-9) 01
-
Voornemen beroep
02 Barneveld-hg (wijk 3) J. van Rumpt Nunspeet-hg (per 9-10) 02
09 Bodegraven-hg A. Baas Amstelveen-Buitenveldert-hwba (per 12-10) 01
02 Delft-hg (wijk Maranatha) J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 13-10) 08
06 Dinteloord-hg A. Vastenhoud missionair pred. Gravenhage 01
01 Eemnes-hg C. van de Scheur Veenendaal-hg 09
01 IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 2) J. van Rumpt Nunspeet-hg (per 15-10) 03
-
Voordracht beroep
02 Urk-Ichthus-cgk A. Mak Broeksterwoude-cgk (op 7-10) 02
-
Tweetallen
Huizen-cgk C. de Jong Doetinchem-cgk
G.J.H. Vogel Dordrecht-Zuid-cgk
Ouderkerk aan den Amstel-cgk G.J. Post Nieuwpoort-cgk (stemming 7-10)
J.L. de Jong Soest-cgk

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 13 december 2018