Mutatielijst week 40 2018
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Baflo-pg (als bijstand) | mw. M. Stokroos | stagiair Groningen-pg | aan | ||
● | 165 | Berkenwoude-gg | H.A. van Zetten (2e keer) | Benthuizen-gg | bed | 06 |
● | 01 | Delfzijl-pg | mw. M. de Jager | Haren-Onnen-gk | aan | |
● | 11 | Dordrecht-gg | A.T. Vergunst | Waupun-gg | 19 | |
● | 38 | Drachten-gg | G.J.N. Moens | Lisse-gg | ||
● | 02 | Enter-hg | B.J.D. van Vreeswijk | Hattem-hg (per 15-9) | bed | 02 |
● | 04 | Goes-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | bed | 75 |
● | 22 | Gravenzande-gg | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | 07 | |
● | 01 | Haamstede-gk | H.E. Smit | Apeldoorn-pg | aan | 01 |
● | 28 | IJsselmuiden-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | 100 | |
● | 02 | Leerdam-hg (wijk West) | H. Markus | Putten-hg (per 29-9) | 01 | |
● | 01 | Lunteren-hg | J.A.C. Olie | Genemuiden-hg (per 15-9) | bed | 07 |
● | 52 | Nijkerk-gg | W.J. Karels (4e keer) | Hardinxveld-Giessendam-gg | bed | 148 |
● | 29 | Ochten-ggin | M. Krijgsman (8e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 99 |
● | Rankweil-erkwb (t.b.v. Innsbruck, Oostenrijk) | K. Rozema | kandidaat Groningen | aan | 01 | |
● | 05 | Ridderkerk-gg | A.T. Huijser (2e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 51 |
● | 137 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | P.G. Heijkamp (3e keer) | Emmeloord-gg | bed | 17 |
● | 05 | Scherpenzeel-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | bed | 50 |
● | 01 | Schoonhoven-Willige Langerak-pg | mw. A.E.M. Gooijer-Snel | kandidaat Berkel-Rodenrijs | aan | 01 |
● | 01 | Sommelsdijk-hg | M.K. de Wilde | Nijkerk-hg (per 1-10) | 01 | |
● | 12 | Terwolde-De Vecht-gg | A.T. Huijser (2e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 52 |
● | 19 | Urk-gg | P.D. den Haan | Tholen-gg | bed | 03 |
● | 01 | Waarde-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | bed | 23 |
● | Westerhaar-hhg (als bijstand) | J. den Boer | emeritus Nieuwleusen-hhg | aan | ||
● | 05 | Woerden-hg (wijk CentrumOost) | C. Mijderwijk | Meerkerk-hg (per 29-9) | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Barneveld-hg (wijk 3) | J. van Rumpt | Nunspeet-hg (per 9-10) | 02 | |
● | 09 | Bodegraven-hg | A. Baas | Amstelveen-Buitenveldert-hwba (per 12-10) | 01 | |
● | 02 | Delft-hg (wijk Maranatha) | J.A.C. Olie | Genemuiden-hg (per 13-10) | 08 | |
● | 06 | Dinteloord-hg | A. Vastenhoud | missionair pred. Gravenhage | 01 | |
● | 01 | Eemnes-hg | C. van de Scheur | Veenendaal-hg | 09 | |
● | 01 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 2) | J. van Rumpt | Nunspeet-hg (per 15-10) | 03 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Urk-Ichthus-cgk | A. Mak | Broeksterwoude-cgk (op 7-10) | 02 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Huizen-cgk | C. de Jong | Doetinchem-cgk | |||
● | G.J.H. Vogel | Dordrecht-Zuid-cgk | ||||
● | Ouderkerk aan den Amstel-cgk | G.J. Post | Nieuwpoort-cgk (stemming 7-10) | |||
● | J.L. de Jong | Soest-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.