Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 19 2018


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
02 Anna Paulowna-gkv J. Werkman (50%) Heemse-gkv aan01
01 Appingedam-pg J. van den Berg Leerdam-gk aan01
01 Appingedam-pg mw. G.M. van den Berg-de Haan Schoonrewoerd-gk aan01
15 Barendrecht-gg A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht-gg bed47
01 Barneveld-hg (wijk 3) A. Schroten Leerdam-hg (per 8-5) 05
01 Beetsterzwaag-pg A.B. Elbert Roden-pg 01
28 Doorn-ogg A.F.R. van de Veen Utrecht-ogg bed28
03 Ermelo-hg (wijk Zuid) J. van Rumpt Nunspeet-hg (per 7-5) 01
11 Ermelo-ogg A.F.R. van de Veen (2e keer) Utrecht-ogg bed26
01 Gravenhage-pg (wijk Laak-Moerwijk) mw. J.G. van Iersel-Veenhof Wateringen-Kwintsheul-gk 01
01 Haastrecht-pg mw. C.M. Baggerman-van Popering (p-t) ontheven Kattendijke-Wemeldinge-pg 01
01 Harderwijk-hg (De Regenboog) C.P. Both Spijkenisse-pg aan01
02 Huizen-cgk M. Bot Maassluis-cgk bed01
82 Leiderdorp-gg B. Labee (4e keer) Veenendaal-gg bed22
12 Middelharnis-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed108
01 Nijkerk-hg (wijk 1) A.J. den Herik Moerkapelle-hg (per 8-5) 01
68 Oostkapelle-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg bed08
Otterville-ggin A. Geuze Chilliwack-ggin bed39
14 Papendrecht-ogg A.F.R. van de Veen (2e keer) Utrecht-ogg bed27
01 Rankweil-erkwb (Oostenrijk) (t.b.v. gemeentestichting Graz) P. Drost Delfzijl-gkv 01
99 Ridderkerk-Slikkerveer-gg P.G. Heijkamp (3e keer) Emmeloord-gg bed14
01 Rijssen-West-gg P.D. den Haan Tholen-gg 02
01 Sint Maartensdijk-hhg R. van de Kamp Putten-hhg bed06
01 Staphorst-De Rank-dg-hg mw. T.W.D. Prins-van den Bosch kandidaat Daarle 01
10 Terwolde-De Vecht-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed107
02 Werkendam-gg G. van Manen Elspeet-gg bed43
01 Wierden De Kapel-hg C.T. Benard Lemelerveld-pg 01
01 bijz.werk-pg (classispred. Noord-Holland) P. Verhoeff bijz.werk-pg aan01
01 bijz.werk-pg (classispred. Gelderland-Zuid en Oost) J. van Beelen bijz.werk-pg aan01
-
Voornemen beroep
02 Apeldoorn-hhg A.A.F. van de Weg Abbenbroek-hhg (per 1-6) 01
01 Bruinisse-hg A.L. Molenaar Yerseke-Rehoboth-hg (stemming 7-5) 01
04 Papendrecht-hg (wijk Sionskerk) B.E. Weerd Huizen-hg (per 14-5) 03
-
Voordracht beroep
04 Hoevelaken-Nijkerkerveen-hhg A.I. Kazen kandidaat Papendrecht (stemming 16-5) 01
02 Tiendeveen-Nieuw-Balinge-hg W. van Vreeswijk Rouveen-hg (stemming 30-4) > gaat niet door 01
01 Willige Langerak-hg J.J. Hagendijk kandidaat Rotterdam (stemming 14-5) 01
-
Tweetallen
Rijssen-West-gg P.D. den Haan Tholen-gg (stemming 8-5)
G. van Manen Elspeet-gg
Zwijndrecht-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 16-5)
C. van Krimpen Yerseke-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 26 mei 2018