Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 11 2018


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
112 Aalst-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (per 15-2) bed43
14 Barendrecht-gg G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer-gg bed70
01 Barendrecht-ngk H.H. Scheffer Nijverdal-ngk 01
01 Bellingwolde-Blijham-Vriescheloo-pg W. Johlinger Reiderland-pg aan01
01 Bergentheim-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv (per 5-3) 02
03 Berkel-Rodenrijs-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv (per 12-3) 03
02 Boven-Hardinxveld-hg J.C. Breugem Sommelsdijk (per 23-2) aan03
05 Breukelen-hhg (i.s.m. Houten) A.J. Britstra Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) 04
01 Bunschoten-cgk G. van Roekel Bennekom-cgk bed01
14 De Beek-Uddel-ggin A. Schultink (3e keer) Rhenen-ggin 05
08 Dordrecht-gg H.A. van Zetten Benthuizen-gg bed04
01 Garderen-hg P. Nobel Monster-hg (per 19-2) aan01
Grand Rapids-Covell-Avenue-gg A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
03 Gravenpolder-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg 45
37 Hendrik-Ido-Ambacht-ggin M. Krijgsman (5e keer) Arnemuiden-ggin 94
01 Heteren-hg G.W. Piksen Lutten-Schuinesloot-hg (per 10-3) 01
06 Houten-hhg (i.s.m. Breukelen) A.J. Britstra Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) 04
19 Krimpen aan den IJssel-ggin M. Krijgsman (3e keer) Arnemuiden-ggin 95
01 Kruiningen-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg 97
27 Kruiningen-ggin A. Schultink (4e keer) Rhenen-ggin bed05
01 Leerdam-gg A. Schot Nunspeet-gg 105
02 Lienden-hg M.M. van Campen Rotterdam-Zuid-hg (per 12-3) 05
01 Maassluis-pg (Koningshof/Iona) D.W. Brouwer Utrecht-pg 01
01 Middelharnis-Sommelsdijk-Exodus-pg J. de Visser ontheven Maassluis-hg aan01
10 Oud-Vossemeer-ggin A. Schultink (2e keer) Rhenen-ggin 06
03 Pijnacker-Nootdorp-gkv M.A. van der Welle kandidaat Kampen 01
03 Ridderkerk-gg A. Schot Nunspeet-gg 104
01 Roosendaal-pg A.H. van den Bor Bathmen-pg aan01
16 Sint Philipsland-ogg A.F.R. van de Veen (3e keer) Utrecht-ogg bed25
03 Uddel-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg 44
42 Urk-ggin M. Krijgsman (6e keer) Arnemuiden-ggin bed90
40 Veenendaal-ggin A. Geuze (2e keer) Chilliwack-ggin 37
46 Vriezenveen-ggin J. Roos (20e keer) Barneveld-ggin 134
151 Wolphaartsdijk-gg P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg 03
41 Zwijndrecht-gg E. Hakvoort (2e keer) Norwich-gg 12
-
Voornemen beroep
02 Ermelo-hg (wijk Nieuwe Kerk Zuid) A. Schroten Leerdam-hg (per 19-3) 03
03 Katwijk aan den Rijn-hg (wijk 2) E.J. de Groot Urk-gk (per 7-4) 01
04 Werkendam-hg (wijk 2) R.W. de Koeijer Bilthoven-hg (per 26-3) 01
-
Voordracht beroep
02 Aalten-cgk J. van den Os kandidaat Harderwijk (stemming 18-3) 02
-
Tweetallen
Grand Rapids-Covell-Avenue-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 12-3)
A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
Gravenhage-Scheveningen-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 23-3)
D.W. Tuinier Waarde-gg
Gravenpolder-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 16-3)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Kruiningen-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 15-3)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Leerdam-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 13-3)
A. Schot Nunspeet-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg D.W. Tuinier Waarde-gg (stemming 28-3)
A.T. Vergunst Waupun-gg
Terneuzen-gg W. Harinck Moerkapelle-gg (stemming 20-3)
J.B. Zippro Groningen-gg
Uddel-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 12-3)
W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 25 september 2018