Mutatielijst week 03 2017
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Capelle aan den IJssel-pg (Dorpskerk) | G.A. Kansen | Hilversum-pg (per 27-12) | bed | 01 |
● | 15 | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | S.W. Janse | Gravenpolder-gg | bed | 05 |
● | 02 | Dinteloord-hg | D. Verkuil | Zijderveld-hg (per 16-1) | 01 | |
● | 05 | Doetinchem-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | 08 | |
● | 02 | Dordrecht-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | bed | 07 |
● | 04 | Gouda-Stationsplein-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 74 |
● | 06 | Genemuiden-cgk | A. Versluis | Ouderkerk aan den Amstel-cgk | 01 | |
● | 16 | Gravenzande-gg | G.W.S. Mulder (2e keer) | Zoetermeer-gg | 57 | |
● | 01 | Huizen-cgk | J.G. Schenau | Goes-cgk (stemming 15-1) | 03 | |
● | 05 | Krimpen aan den IJssel-hwba (wijk Noord) | M. Messemaker | Woudenberg-hg (per 27-12) | bed | 01 |
● | 01 | Makkum-pg | mw. A.H. Cluistra-Boschloo | kandidaat Hoogeveen (per 16-1) | aan | 01 |
● | 28 | Nieuwerkerk-gg | G. van Manen (3e keer) | Elspeet-gg | 32 | |
● | 06 | Oude Tonge-hg | G.D. Kamphuis | Goes-hwba (per 28-12) | bed | 01 |
● | 198 | Rotterdam-IJsselmonde-gg | L. Blok (7e keer) | Gorinchem-gg | bed | 07 |
● | 01 | Voorthuizen-Barneveld-ngk | R. Drop | Rijsbergen-ngk | 01 | |
● | 21 | Werkendam-ogg | G. Gerritsen (2e keer) | Echteld-ogg (per 16-1) | 01 | |
● | 01 | bijz.werk-pg (Kerk in Actie Zuid-Afrika) | V.H. van Ginkel | kandidaat Baarn | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Bodegraven-hg (wijk 2) | H. Russcher | Nijkerk-hg (per 30-1) | 03 | |
● | 03 | Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk 1 Oost) | J.C. Breugem | Sommelsdijk-hg (per 23-1) | 02 | |
● | 01 | Grevelduin-Vrijhoeve-Capelle-hhg | J.W. Baan | kandidaat Putten | 01 | |
● | 01 | Lekkerkerk t Venster-hg | A.L. van Zwet | Putten-hg (per 21-1) | 02 | |
● | 01 | Zwartsluis-gk | G. van Zanden | Pesse-pg (per 21-1) | 03 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Hagestein-hg | H.P. Brendeke | hulppred. Kootwijk-hg | 01 | |
● | 01 | Heinenoord-hg | D. Hoolwerf | Stellendam-hg (stemming 23-1) | 04 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Doetinchem-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 17-1) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Genemuiden-cgk | G.J. Post | Nieuwpoort-cgk (stemming 18-1) | |||
● | A. Versluis | Ouderkerk aan den Amstel-cgk | ||||
● | Gravenzande-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 16-1) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.