Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 02 2016


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Achterberg-Rhenen-hhg M. van Sligtenhorst Poederoijen-Loevestein-Haaften-Waardenburg-hhg (per 11-1) 01
01 Almelo-pg (Pniel) M.T. Montagne (75%) Rotterdam-Noordrand-pg (p-t) aan01
10 Barneveld-Zuid-gg J.M.D. de Heer (3e keer) Middelburg-Centrum-gg 55
154 Berkenwoude-gg W. Visscher (6e keer) Amersfoort-gg bed146
01 Bunde-Meerssen-cgk J. Bosch Groningen-cgk 01
01 Damwoude-cgk A.C. Uitslag Urk-Eben-Haezer-cgk 03
01 Doetinchem-gg W. Harinck Moerkapelle-gg bed18
03 Gravendeel-cgk H. Raveling kandidaat Nieuwe-Pekela (stemming 20-12) aan02
26 Gravenhage-gg (i.s.m. Scheveningen) H. Hofman Dordrecht-gg 14
01 Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 9-1) 02
04 Maarssen-cgk C. Brouwer kandidaat Kampen aan01
Middelburg-Centrum-gg (zending Albanie) G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg bed44
63 Naaldwijk-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed84
23 Nieuwerkerk-gg D. de Wit Barneveld-Centrum-gg bed06
139 Rilland-Bath-gg M. Karens (6e keer) Werkendam-gg bed245
194 Rotterdam-IJsselmonde-gg G. Hoogerland Stolwijk-gg bed02
42 Scheveningen-gg (i.s.m. Den Haag) H. Hofman (2e keer) Dordrecht-gg 14
02 Sirjansland-hhg A. Kos Giessendam-Neder-Hardinxveld-Sliedrecht-hhg (per 13-1) 03
01 Sliedrecht-Bethel-cgk C.P. de Boer Urk-Maranatha-cgk
02 Staphorst-hhg D. Zoet Ouddorp-hhg (per 19-12) bed03
01 Thesinge-cgk (i.s.m. Ulrum-cgk) H. Raveling kandidaat Nieuwe-Pekela bed01
01 Ulrum-cgk (i.s.m. Thesinge-cgk) H. Raveling kandidaat Nieuwe-Pekela bed01
-
Voornemen beroep:
01 Noordwijk-pg (hg Ichthus) J.A.J. Pater kandidaat Veenendaal (stemming 11-1) 01
01 Zalk-Veecaten-hg J.A.A. Geerts (p-t) hulppred. Westerlee-Heiligerlee-hg (stemming 13-1) 01
-
Tweetal te
Barendrecht-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg (stemming 21-1)
A. Schot Nunspeet-gg
Barneveld-Zuid-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 13-1)
A. Schot Nunspeet-gg
Damwoude-cgk A.C. Uitslag Urk-Eben-Haezer-cgk (stemming 15-1)
K. Visser Barendrecht-cgk
Sliedrecht-Bethel-cgk C.P. de Boer Urk-Maranatha-cgk (stemming 13-1)
H. Polinder Urk-Maranatha-cgk
Zwijndrecht-gg H. Hofman Dordrecht-gg (stemming 28-1)
B. Labee Veenendaal-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 16 december 2018