Mutatielijst week 09 2011
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 28 | Aalburg-gg | ds. J.M.D. de Heer (2e keer) | Middelburg-Centrum | 21 | |
● | 01 | Aalsmeer-cgk | ds. M. Hogenbirk | Gorinchem-cgk | aan | 01 |
● | 01 | Amstelveen-Buitenveldert-pg (Kruiskerk) | mw. M.F. Buitenwerf-van der Molen | kandidaat Leiden | aan | 01 |
● | 01 | Amsterdam-Watergraafsmeer-pg | D.J.J. Thijs | kandidaat Den Haag | 01 | |
● | 03 | Barneveld-hg (wijk 2) | ds. P. Molenaar | Scherpenzeel-hg (per 11-2) | aan | 19 |
● | 07 | Barneveld-ogg | ds. T. Klok (4e keer) | Urk-ogg | bed | |
● | 03 | Boven-Hardinxveld-hg | ds. M.A. Kuijt | Huizen-hg | bed | 02 |
● | Brakel-gg | ds. B.J. van Boven (4e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 61 | ||
● | 14 | Drachten-gg | ds. G.M. de Leeuw | Ridderkerk-gg | 07 | |
● | Elspeet-ggin | ds. J. Roos (14e keer) | Barneveld-ggin | 54 | ||
● | 122 | Goudswaard-gg | ds. L. Blok (3e keer) | Gorinchem-gg | ||
● | 03 | Gravenhage-hg (Bethlehemkerk) | ds. L.J. Vogelaar | Noorden-hg (per 28-2) | 01 | |
● | 35 | Groningen-gg | ds. D.W. Tuinier (4e keer) | Aagtekerke-gg | bed | 10 |
● | 06 | Hardinxveld-Giessendam-ogg | ds. T.L. Zwartbol (3e keer) | Wekerom-ogg | 05 | |
● | 02 | Hoevelaken-hg (wijk Oost) | ds. P.H. van Trigt | Ouderkerk aan den IJssel-hg (per 28-2) | 02 | |
● | 92 | Hoofddorp-gg | ds. B. van der Heiden (2e keer) | Alblasserdam-gg | bed | 68 |
● | 08 | Kampen-gg | ds. A. Schreuder (2e keer) | Rijssen-Zuid-gg | 54 | |
● | Langbroek-ogg | ds. G. Gerritsen | Salford-ogg (Can.) | bed | ||
● | 01 | Leens-gkv | ds. J. Haveman | Hattem-Noord-gkv | 06 | |
● | 199 | Leerdam-gg | ds. M. Karens (7e keer) | Werkendam-gg | 222 | |
● | 01 | Nieuwerkerk-gg | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 19 | |
● | Nieuwerkerk aan den IJssel-ggin | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | 56 | ||
● | 01 | Noordlaren-Glimmen-pg | ds. mw. A.P. Oosting (p-t) | Weerselo-pg | aan | 01 |
● | 02 | Numansdorp-hg (wijk West) | C.D. van Alphen | kandidaat IJsselstein (per 28-2) | 01 | |
● | 02 | Nunspeet-hg (Dorpskerk Noord) | ds. G.J. Wolters | Almkerk-hg (per 3-2) | bed | 01 |
● | 01 | Oosthem-Abbega-Folsgare-pg | R. Tuitman | kandidaat Leusden | 01 | |
● | 32 | Oostkapelle-gg | ds. J.B. Zippro (2e keer) | Grand Rapids-gg (V.S.) | bed | |
● | 11 | Opheusden-gg | ds. B.J. van Boven (2e keer) | De Valk-Wekerom-gg | bed | 60 |
● | Poederoijen-gg | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | bed | 16 | |
● | 11 | Rouveen-hg (wijk 2) | ds. G.J. Hiensch | Elst (Utr) – Rhenen (per 28-2) | 01 | |
● | 05 | Siegerswoude - De Wilp-cgk | D.J.T. Hoogenboom | kandidaat Hei- en Boeicop | 01 | |
● | 05 | Sint Philipsland-ogg | ds. T.L. Zwartbol (2e keer) | Wekerom-ogg | bed | 03 |
● | 01 | Veen-gg | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 18 | |
● | Vriezenveen-ggin | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | 55 | ||
● | Waardenburg-ggin | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 50 | |
● | 01 | Wagenborgen-gk (pastoraal werker) | mw. D. Mihl-Kremer | wonend Uithuizen | aan | 01 |
● | 04 | Wateringen-hg | ds. J. Henzen | Alphen aan den Rijn-hg (per 1-3) | 01 | |
● | 02 | Zwijndrecht–Groote Lindt-gkv | E.B. Buitendijk | kandidaat Berkel-Rodenrijs | 02 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Drachten-Nijega-gkv | ds. K.F. Dwarshuis | Wezep-gkv | 02 | |
● | 01 | Ermelo-hg (Kerkelijk Centrum) | ds. R.F. de Wit | Vriezenveen-hg | 01 | |
● | 02 | Oldebroek-hg (wijk 2) | ds. L.J. Vogelaar | Noorden-hg (per 7-3) | 03 | |
● | 09 | Sommelsdijk-hg | ds. P.J. Teeuw | Papendrecht | 03 | |
● | 06 | Uddel-hg | ds. J.B. ten Hove | Katwijk aan Zee | 12 | |
● | 04 | Wilnis-hg | ds. L.J. Vogelaar | Noorden-hg (per 7-3) | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | Heerde-cgk | D.J.T. Hoogenboom | kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 6-3) | |||
● | Ouderkerk aan den Amstel-cgk | D.J.T. Hoogenboom | kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 6-3) | |||
● | Werkendam-cgk | A.J.T. Ruis | kandidaat Sliedrecht (stemming 4-3) | |||
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Dordrecht-ogg | ds. G. Gerritsen | Salford-ogg (Can.) (stemming 7-3) | |||
● | ds. T. Klok | Urk-ogg | ||||
● | Hardinxveld-Giessendam-ogg | ds. H. Molendijk | Grafhorst-ogg (stemming 3-3) | |||
● | ds. T.L. Zwartbol | Wekerom-ogg | ||||
● | Kampen-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg (stemming 2-3) | |||
● | ds. A. Schreuder | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Katwijk aan Zee-gg | ds. A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (Can.) | |||
● | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg | ||||
● | Lelystad-gg | ds. M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 7-3) | |||
● | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Nieuwerkerk-gg | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg (stemming 1-3) | |||
● | ds. A. Vermeij | Nieuw-Beijerland-gg | ||||
● | Nieuwpoort-cgk | G.J. Post | kandidaat Urk (stemming 9-3) | |||
● | A.J.T. Ruis | kandidaat Sliedrecht | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | ds. E. Hakvoort | s-Gravenpolder-gg (stemmming 8-3) | |||
● | ds. P. van Ruitenburg | Chilliwack-gg (Can.) | ||||
● | Scherpenisse-hg | ds. J. Lohuis | Harskamp-hg (stemming 7-3) | |||
● | ds. A. Simons | Vinkeveen-hg | ||||
● | Veenendaal-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg (stemming 7-3) | |||
● | ds. C. Sonnevelt | Lethbridge-gg (Can.) | ||||
● | Vlaardingen-gg | ds. B. van der Heiden | Alblasserdam-gg (stemming 7-3) | |||
● | ds. A. Schreuder | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Zeist-cgk | D.J.T. Hoogenboom | kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 7-3) | |||
● | A.J.T. Ruis | kandidaat Sliedrecht |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.