Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 08 2011


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Amstelveen-Buitenveldert-pg (Kruiskerk) mw. M.F. Buitenwerf-van der Molen kandidaat Leiden 01
15 Damwoude-cgk A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht 03
01 Dirksland-hg ds. W.J. Dekker Delft-hg bed05
01 Dordrecht-Zuid-cgk ds. G.J.H. Vogel Zierikzee-cgk 02
01 Elim-gk ds. A.P. Heiner (p-t) Vroomshoop-gk 01
01 Elim-hg ds. A.P. Heiner (p-t) Vroomshoop-gk 01
80 Emmeloord-gg ds. D.W. Tuinier (4e keer) Aagtekerke-gg bed09
01 Gendringen-hg mw. A.J. Wouda kandidaat Eerbeek 01
01 Groningen-Oost-gkv ds. J.R. Douma Haarlem-gkv 03
Kampen-ogg ds. T.L. Zwartbol (3e keer) Wekerom-ogg bed04
03 Katwijk aan Zee-hg (Sion) ds. W.J. Dekker Delft-hg (per 23-2) 06
18 Krabbendijke-gg ds. C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg 59
05 Meerkerk-cgk A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht 02
03 Moerkapelle-hhg ds. K.J. Kaptein Lunteren-hhg (wijk Oost) bed02
01 Onstwedde-cgk ds. D. Dunsbergen Ermelo-cgk 01
Ooltgensplaat-gg ds. G. Beens Kootwijkerbroek-gg 06
Sheboygan-gg (V.S.) ds. G.M. de Leeuw Ridderkerk-gg bed06
Sint Maartensdijk-hhg (als pastoraal werker) M.A. Stasse wonend Ouddorp aan
03 Stolwijk-hhg ds. K.J. Kaptein Lunteren-hhg (wijk Oost) bed02
01 Zevenbergen-hg ds. G.C. Buijs Haulerwijk-hg aan02
-
Voornemen beroep:
03 s-Gravenhage-hg (Bethlehemkerk) ds. L.J. Vogelaar Noorden (per 28-2) 01
02 Hoevelaken-hg (wijk Oost) ds. P.H. van Trigt Ouderkerk aan den IJssel-hg (per 28-2) 02
02 Numansdorp-hg (wijk West) C.D. van Alphen kandidaat IJsselstein (per 28-2) 01
11 Rouveen-hg (wijk 2) ds. G.J. Hiensch Elst (Utr) Rhenen (per 28-2) 01
03 Wateringen-hg ds. J. Henzen Alphen aan den Rijn-hg (per 1-3) 01
-
Voordracht beroep:
Heerde-cgk D.J.T. Hoogenboom kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 6-3)
Ouderkerk aan den Amstel-cgk D.J.T. Hoogenboom kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 6-3)
Werkendam-cgk A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht (stemming 4-3)
-
Tweetallen:
Damwoude-cgk G.J. Post kandidaat Urk (stemming 23-2)
A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht
Krabbendijke-gg ds. C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg (stemming 23-2)
ds. J. Schipper Dirksland-gg
Nieuwpoort-cgk G.J. Post kandidaat Urk (stemming 9-3)
A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht
Rotterdam-Alexanderpolder-gg ds. E. Hakvoort s-Gravenpolder-gg (stemmming 8-3)
ds. P. van Ruitenburg Chilliwack-gg (Can.)
Siegerswoude-De Wilp-cgk D.J.T. Hoogenboom kandidaat Hei- en Boeicop (stemming 27-2)
G.J. Post kandidaat Urk
Veen-gg ds. G.J.N. Moens Meliskerke-gg (stemming 26-2)
ds. A. Schot Nunspeet-gg
Vlaardingen-gg ds. B. van der Heiden Alblasserdam-gg (stemming 7-3)
ds. A. Schreuder Rijssen-Zuid-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 07 maart 2021