Mutatielijst week 42 2010
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Aalten-cgk | ds. G. van Roekel | Putten-cgk | bed | 02 |
● | 21 | Apeldoorn-gg | ds. W. Visscher (4e keer) | Amersfoort-gg | bed | 110 |
● | 08 | Apeldoorn Eben Haezer-hg | ds. B. Jongeneel | Dussen-Hank-hg | aan | 01 |
● | 35 | Bodegraven-gg | ds. P. Mulder (2e keer) | Krimpen aan den IJssel-gg | bed | 19 |
● | 44 | Borssele-gg | ds. G.M. de Leeuw | Ridderkerk-gg | bed | 03 |
● | 06 | Boven-Hardinxveld-hhg | ds. J. Joppe | Sirjansland-hhg | bed | 06 |
● | Brakel-gg | ds. G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | bed | 24 | |
● | 01 | Den Bommel-hg | ds. H. Liefting | Delft-hg | 01 | |
● | 01 | Driebergen-pg (secr Europese Evang. Alliantie) | ds. N.M. Tramper | Vlaardingen-pg | ||
● | 78 | Emmeloord-gg | ds. D.W. Tuinier (3e keer) | Aagtekerke | bed | 03 |
● | 02 | `s-Gravenhage-hg (Bethlehemkerk) | ds. A. Schroten | Gouderak-hg | bed | 03 |
● | 02 | Leerdam-hg (Centrumoost) | ds. A. Schroten | Gouderak-hg | aan | 02 |
● | 01 | Leiden-pg (studentenpastor) | R. van Waarde | kandidaat Woerden | 01 | |
● | Markham-gg (Can.) | ds. J.B. Zippro | Grand Rapids (V.S.) | bed | ||
● | 132 | Nieuwdorp-gg | ds. P. Melis (8e keer) | Veen-gg | 30 | |
● | Norwich-gg | ds. G. Beens | Kootwijkerbroek-gg | 04 | ||
● | 105 | Oosterland-gg | ds. J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | 18 | |
● | Picture Butte-gg (Can.) | ds. B.J. van Boven | De Valk – Wekerom-gg | bed | 56 | |
● | Poederoijen-cgk (als lerend oud.) | H. Bor | voorheen evangelist te Gent | aan | 01 | |
● | 02 | Putten-hg (wijk 1) | ds. J.A.C. Olie | Zuilichem-hg | 03 | |
● | 03 | Ridderkerk-hg (Boezemkerk) | ds. B. Jongeneel | Dussen-Hank-hg | bed | 02 |
● | 22 | Scheveningen-gg | ds. B. van der Heiden | Alblasserdam-gg | bed | 65 |
● | Sheboygan-gg (V.S.) | ds. G.M. de Leeuw | Ridderkerk-gg | bed | 02 | |
● | 01 | Siddeburen-gk | ds. G.J. Weessies | Rinsumageest-gk | 01 | |
● | 08 | Sliedrecht-hg (wijk 3) | ds. M. Klaassen | Hedel-hg | bed | 04 |
● | 01 | Stolwijk-gg | ds. A.H. Verhoef | Sint-Catharines-gg (Can.) | bed | |
● | 01 | Twijzelerheide-hg | T.L.J. Bos (toez.) | kandidaat Utrecht | 02 | |
● | 01 | Utrecht-pg (jeugdpred.) | T.F. Mout | kandidaat Baarn | 01 | |
● | 10 | Veen-hg | ds. J. Brouwer | Epe-hwba (Sionskerk) | aan | 05 |
● | 01 | Woubrugge-hg | T.L.J. Bos | kandidaat Utrecht | 01 | |
● | 03 | Zeist-cgk | ds. C.J. Droger | Vlaardingen-cgk | bed | 02 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Alblasserdam-hg (wijk 2) | ds. J. Holtslag | Vollenhove-Sint Jansklooster-hg | 02 | |
● | 08 | Rijssen-hg (wijk 5) | ds. J.B. ten Hove | Katwijk aan Zee-hg (per 25-10) | 10 | |
● | 07 | Sommelsdijk-hg | ds. J.A.C. Olie | Zuilichem-hg (per 26-10) | 04 | |
● | 04 | Veenendaal-hg (wijk Noord) | ds. A. de Lange | Oldebroek-hg (per 25-10) | 04 | |
● | Wilnis-hg | ds. K.E. Schonewille | ’s-Gravenmoer-hg | |||
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Noordscheschut-cgk | ds. W.M. den Hertog | Rozenburg-cgk (stemming 24-10) | ||
● | 01 | Opperdoes-pg | mw. M. Kraak-Verdonk | kandidaat Wilnis (stemming 31-10) | ||
● | Sirjansland-hg | B.L.P. Tramper | kandidaat Harskamp (stemming 21-10) | |||
● | 01 | Willige-Langerak-hg | T.L.J. Bos | kandidaat Utrecht (stemming 25-10) | ||
● | 02 | Zwijndrecht-Groote Lindt-gkv | ds. G.J. Klapwijk | Zutphen-gkv | ||
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Norwich-gg (Can.) | ds. G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 19-10) | |||
● | ds. F. Mulder | Wageningen-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.