Mutatielijst week 08 2010
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Amersfoort-De Horsten-gkv | A.A. Kramer | Zwolle-Berkum-gkv | 03 | |
● | 32 | Bodegraven-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | bed | |
● | 01 | Brazilie-cgk | J.C. Hardeman | Gouda-cgk | 01 | |
● | 04 | Bruchem-Kerkwijk-hg | C.H. Bijl | Nieuwland-Oosterwijk-hg (per 22-2) | 01 | |
● | 01 | Ede-hg (wijk 8) | K. van Meijeren | Barneveld-hg (per 3-2) | aan | 05 |
● | 01 | Ee-Oostrum-Jouswier-hg | W. Veltman | Oudkerk-Roodkerk | 01 | |
● | Elspeet-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | 39 | ||
● | 13 | Ermelo-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | 27 | |
● | 01 | Gouda-gg (voor zending Ecuador) | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | bed | 15 |
● | Groningen-gg | J.B. Zippro | Grand-Rapids-gg | bed | ||
● | 05 | Harderwijk-hg (wijk 2) | B.E. Weerd | Wierden-hg | bed | 02 |
● | 03 | Harskamp-hhg | J.G. van Tilburg | Waddinxveen-hhg > uitstel tot 1-3 | 02 | |
● | 09 | Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg | J.G. Blom | Nieuwleusen-hhg | bed | 01 |
● | 04 | Huizen-hg (wijk Meentkerk) | B.E. Weerd | Wierden-hg (per 30-1) | aan | 03 |
● | 02 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg | J.A. Brussaard | Barneveld-hg (per 6-2) | bed | 02 |
● | Kalamazoo-gg (V.S.) | W. Harinck | Woerden-gg | 22 | ||
● | 02 | Kampen-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | bed | 13 |
● | Katwijk aan Zee-gg | A.J. Gunst | Nieuwerkerk-gg | 44 | ||
● | Krimpen aan den IJssel-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 34 | |
● | 09 | Loon op Zand-hhg | J.G. Blom | Nieuwleusen-hhg (per 8-2) | aan | 02 |
● | 02 | Maartensdijk-hhg | A. den Hartog | Kesteren-hhg | aan | 08 |
● | 03 | Meerkerk-cgk | M.A. Kempeneers | Elburg-cgk | bed | 03 |
● | 05 | Middelburg-pg (Ontmoetingskerk) | M.J. van Oordt | Hendrik-Ido-Ambacht-hg | aan | 02 |
● | 05 | Nijkerk-hg (wijk 1) | H. Russcher | Barneveld-hg (per 5-2) | aan | 21 |
● | Ouddorp-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 10 | ||
● | 01 | Prinsenbeek-pg | mw. E.F. Quaak-Kloet | Giessen-Rijswijk-gk | aan | 01 |
● | 57 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | J.B. Zippro | Grand-Rapids (V.S.) | bed | |
● | 01 | Rijnsburg-hg | M. van Duijn | Eindhoven-hg (missie) | aan | 01 |
● | 02 | Strijen-hg (wijk Ichthus) | W.F. van de Woestijne | Waarde-hg | aan | 02 |
● | Terneuzen-ogg | J. Goudriaan | Ede-vogg | bed | ||
● | 01 | Tzum-pg | mw. A.E. de Jong-Wiersema | Bolsward | 01 | |
● | Vlaardingen-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 33 | |
● | 01 | Zaandam-pg (wijk Oost) | J. Visser | Voorschoten | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Elspeet-hg | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren (per 1-3) | 01 | |
● | 03 | Haaften-hg | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren | 04 | |
● | 03 | Hoevelaken-hg (wijk West) | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren | 07 | |
● | 08 | Moerkapelle-hg | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren | 08 | |
● | 07 | Veen-hg | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren | 06 | |
● | 04 | Werkendam-hg (wijk 2) | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren (per 1-3) | 02 | |
● | 01 | Yerseke-hg (Rehoboth) | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren | 03 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | Goes-hg | H. Westerhout | Harderwijk-hg (stemming 26-2) | |||
● | 01 | Sirjansland-hg | J.M. Molenaar | kandidaat Lunteren (stemming 3-3) | 05 | |
● | 02 | Sneek-cgk en gkv | H. Prins | Mussel-gkv | 02 | |
● | 01 | Zierikzee-hg | P. de Graaf | Zevenbergen-hg (stemming 1-3) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Baarn-cgk | ds. B. de Graaf | Nunspeet-cgk (stemming 7-3) | |||
● | ds. B. Reinders | Zwaagwesteinde-cgk | ||||
● | Beekbergen-gg | ds. B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 3-3) | |||
● | ds. A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Ermelo-gg | ds. P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 24-2) | |||
● | ds. A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Kerkwerve-cgk | ds. G.J. Capelle | Heerde-cgk (schoolpastor) (stemming 7-3) | |||
● | ds. J.W. Schoonderwoerd | Sliedrecht-cgk (Eben Haezer) | ||||
● | Opheusden-ggin | ds. A. Geuze | Gouda-ggin (stemming 2-3) | |||
● | ds. A. van Voorden | De Beek-Uddel-ggin | ||||
● | Ouddorp-gg | ds. J.J. van Eckeveld | Zeist-gg (stemming 24-2) | |||
● | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | ds. J.J. van Eckeveld | Zeist-gg (stemming 3-3) | |||
● | ds. J.S. van der Net | Houten-gg | ||||
● | Vlaardingen-gg | ds. W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 29-3) | |||
● | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.