Mutatielijst week 04 2010
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 06 | Apeldoorn-hg Eben Haezer | ds. A.J. Mensink | Driesum-hg (per 30-1) | 02 | |
● | 18 | Arnhem-gg | ds. W. Harinck (3e keer) | Woerden-gg | 21 | |
● | 32 | Bodegraven-gg | ds. G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | ||
● | Broek op Langedijk-cgk | ds. F.H. Meijer | Dedemsvaart-cgk | 01 | ||
● | 01 | Broek op Langedijk-hg | ds. A. Hamstra | Giessenburg-hg | aan | 02 |
● | 01 | Ede-hg (wijk 8) | ds. K. van Meijeren | Barneveld-hg (per 3-2) | 05 | |
● | 02 | Eindhoven-Best-gkv | ds. J. Haveman | Hattem-Noord-gkv | bed | 02 |
● | Emmeloord-gg | ds. A. Schreuder | Rijssen-Zuid-gg | 49 | ||
● | 02 | Emst-Epe-Wapenveld-Wezep-hhg | ds. C.M. Buijs | Wijk bij Heusden-hhg | 06 | |
● | 11 | Genemuiden-gg | ds. C. Hogchem | Barneveld-gg | ||
● | 03 | s-Gravenhage-gg | ds. P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | 12 | |
● | 05 | Harderwijk-hg (wijk 2) | ds. B.E. Weerd | Wierden-hg | 02 | |
● | 09 | Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg | ds. J.G. Blom | Nieuwleusen-hhg (per 8-2) | 01 | |
● | 04 | Huizen-hg (wijk Meentkerk) | ds. B.E. Weerd | Wierden-hg (per 30-1) | 03 | |
● | 02 | Kampen-gg | ds. P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | 13 | |
● | 06 | Krimpen aan den IJssel-hg bijz. aard | ds. A.J. Mensink | Driesum-hg | 01 | |
● | 01 | Maas en Waal-pg | mw. M. Muijen | kandidaat Tiel | aan | 01 |
● | 03 | Meerkerk-cgk | ds. M.A. Kempeneers | Elburg-cgk | 03 | |
● | 05 | Middelburg-pg (Ontmoetingskerk) | ds. M.J. van Oordt | Hendrik-Ido-Ambacht-hg | 02 | |
● | 02 | Nieuwegein-cgk-ngk | ds. F.H. Blokhuis | Schiedam-ngk | 02 | |
● | 02 | Nieuw-Vennep-cgk | ds. B. Reinders | Zwaagwesteinde | 06 | |
● | 05 | Nijkerk-hg | ds. H. Russcher | Barneveld (per 5-2) | 21 | |
● | Ochten-ggin | ds. A. Schultink | Bruinisse-ggin | |||
● | 01 | Parrega-Hieslum-Tjerkwerd-Dedgum-pg | ds. S. Groeneveld | Hoornsterzwaag-pg | aan | 01 |
● | 56 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | ds. J.B. Zippro | Grand-Rapids (V.S.) | ||
● | 02 | Schildwolde-gkv (wijk West) | ds. J. Haveman | Hattem-Noord-gkv | bed | 01 |
● | 13 | Sirjansland-hhg | ds. A. Vlietstra | Katwijk aan Zee-hhg | 13 | |
● | Terneuzen-vogg | ds. J. Goudriaan | Ede-vogg | |||
● | 02 | Tholen-hhg - Kruiningen-hhg | ds. C.J.P. van der Bas | Woudenberg-hhg | aan | 04 |
● | Vlaardingen-ggin | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | |||
● | 01 | Zwartsluis-gkv | ds. C.Th. Basoski | Zuidwolde-Ruinerwold-Koekange | 02 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Boskoop-hg | kand. J. Overeem | Amersfoort | 01 | |
● | 09 | Loon op Zand-hhg | ds. J.G. Blom | Nieuwleusen-hhg (per 8-2) | 02 | |
● | 02 | Strijen-hg (wijk Ichthus) | ds. W.F. van de Woestijne | Waarde-hg (per 5-2) | 02 | |
● | 02 | Veenendaal-hg (Julianakerk) | ds. A.L. van Zwet | Woudenberg-hg | 05 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | Hardenberg-cgk | ds. P. van Dolderen | Noordscheschut-cgk (stemming 7-2) | |||
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Bodegraven-gg | ds. G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | |||
● | ds. W. Harinck | Woerden-gg | ||||
● | Genemuiden-gg | ds. B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | |||
● | ds. C. Hogchem | Barneveld-Centrum-gg | ||||
● | Meerkerk-cgk | ds. A. van Heteren | Urk-Eben-Haezer-cgk | |||
● | ds. M.A. Kempeneers | Elburg-cgk | ||||
● | Nieuw-Vennep-cgk | ds. L.A. den Butter | Culemborg-cgk | |||
● | ds. B. Reinders | Zwaagwesteinde-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.