Mutatielijst week 39 2008
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Almere-West-gkv | ds. R.H. Knigge | Amsterdam-Zuidwest-gkv | |||
● | Antwerpen-Oost-vpkb | J. Hansum | kandidaat Antwerpen | aan | ||
● | Bleskensgraaf-hg | ds. L. de Wit | Oude Tonge-hg | aan | ||
● | Borssele-gg | ds. C. Hogchem | Barneveld-gg | |||
● | Brakel-gg | ds. W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | |||
● | Ede-gg | ds. M. Karens | Werkendam-gg | |||
● | Enumatil-gkv | ds. R.H. Knigge | Amsterdam-Zuidwest-gkv | |||
● | Genemuiden-gg | ds. C. Hogchem | Barneveld-gg | |||
● | ’s-Gravenzande-gg | ds. C. Neele | Lisse-gg | |||
● | Harderwijk-hg (wijk 2) | ds. J.C. van Trigt | Woerden-hg | |||
● | Kalamazoo-gg (V.S.) | ds. J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | bed | ||
● | Leerdam-Hardinxveld-Giessendam-gkv | ds. R.H. Knigge | Amsterdam-Zuidwest-gkv | |||
● | Leidschendam-pg (Heuvelwijk) | ds. F.J.M. de Vries Bouwstra | Warmenhuizen-Harenkarspel-hg | |||
● | Moerkapelle-gg | ds. C.G. Vreugdenhil | Vlissingen-gg | |||
● | Mussel-cgk | A.T. van Olst | kandidaat Apeldoorn | 01 | ||
● | Naaldwijk-hg | ds. N.C. Smit | Warmond-hg | |||
● | Nijkerk-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg | |||
● | Noordeloos-cgk | A.T. van Olst | kandidaat Apeldoorn | 03 | ||
● | Randwijk-hg | E. Kroon | kandidaat Veenendaal | aan | ||
● | Rijnsburg-cgk | A.T. van Olst | kandidaat Apeldoorn | 02 | ||
● | Rouveen-hg (wijk 2) | ds. K.E. Schonewille | ’s-Gravenmoer-hg | bed | ||
● | Scherpenisse-gg | ds. E. Bakker | Urk-gg | aan | ||
● | Tholen-hg | ds. J. Geene | Katwijk aan Zee-hg | |||
● | Urk-cgk (Maranatha) | ds. H. Korving | Leerdam-cgk | |||
● | Veen-Werkendam-hhg | ds. C.M. Visser | Boven-Hardinxveld-hhg | |||
● | Vriezenveen-hg (wijk 3) | ds. J. Jongejan | ’s-Gravendeel-hg | |||
● | Waarder-hg | ds. L. de Wit | Oude Tonge-hg | bed | ||
● | Zuilichem-Nieuwaal-hhg | ds. J.C. den Ouden | Rijssen-hhg | |||
● | Zwolle-West-gkv | ds. G.J. Slotman | Dalfsen-gkv | |||
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | Kerkwerve-cgk | H. Polinder | Urk-cgk (stemming 28-9) | |||
● | Utrecht-West-cgk | A.T. van Olst | kandidaat Apeldoorn (stemming 28-9) | |||
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Brakel-gg | E.C. Adams | Corsica-gg (stemming 25-9) | |||
● | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | ||||
● | Ede-gg | M. Karens | Werkendam-gg (stemming 23-9) | |||
● | W. Silfhout | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.