Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 17 1993


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
Aalburg-gg E. Venema Elspeet-gg
Berkel-Rodenrijs-gk mw. J. Kolkman Surhuisterveen-gk aan
Berkenwoude-gg A. Bac Bodegraven-gg
Bladel-Hapert-Reusel-hg (SoW) mw. J.D. Kaper Holwerd-Waaxens-Brantgum-Blija-hg aan
Bruinisse-ggin F. Mallan Alblasserdam-ggin bed
Clifton-gg (V.S.) B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam-gg bed
Drogeham-gkv R. Kuipers kandidaat Gravenhage 06
Goudswaard-gg J.J. van Eckeveld Zeist-gg
Gravenhage-hg (g.v. Bronovoziekenhuis) A. van Buuren g.v. Brinkgreven Deventer aan
Gravenzande-gk J.G. Arensman Haren-Gr-gk aan
Haarlem-doops (als jeugdpred.) mw. G. Couperus kandidaat Amsterdam
Hardenberg-Oost-gkv (wijk 2) R. ter Beek Langerak-Gorinchem-gkv
Hasselt-gkv P. Groenenberg Amersfoort-West-gkv bed
Hoogkerk-Oostwold-hg A.C. Verweij De Lier-hg bed
Hoogmade-hg (als bijstand) B.C. de Gelder Lisse-hg aan
Houten-ngk D. Westerkamp docent Ecole de Butare Roeanda
Kamperland-hg L.W. Lagendijk Dordrecht-hg bed 01
Katwijk aan Zee-hg (Maranatha) J. Blom Elburg-hg aan
Krimpen aan de Lek-hg B. de Jong Den Ham-Ov-hg
Lethbridge-gg (Can.) B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam-gg bed
Maarssen-gk B. Aalbers Epe-gk aan
Maassluis-De Lier-gkv W. van der Schee kandidaat Kampen 02
Middelstum-Toornwerd-Westerwijtwerd-Huizinge-hg L.W. Lagendijk kandidaat Dordrecht 02
Midwolda-hg mw. E.J. de Ridder Wartengahe-hg bed
Ommen-gkv P.L. Voorberg Rouveen-gkv
Oud-Beijerland-hg (wijk 3) J. Blom Elburg-hg bed
Rijswijk-ZH-hg A. Cuperus Zunderdorp-hg aan
Rotterdam-Charlois-gk W. Praamsma Hallum-gk
Rotterdam-Delfshaven-gk mw. A. Toornstra (p-t) kandidaat Amersfoort aan
Rotterdam-IJsselmonde-gg E. Venema Elspeet-gg bed
Rottevalle-gk J.P. van den Hout kandidaat Amsterdam aan
Sprang-Capelle-gg P. Blok Kootwijkerbroek-gg bed
Tienhoven-Utr-gk G.W. Oostermann (p-t) g.v. Mariaoord en Vinkenoord Vinkeveen aan
Ulrum-gkv R. Kuipers kandidaat Gravenhage 07
Varsseveld-hg mw. E.E. Nordt Emmen-hg (p-t)
Vlissingen-gg C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel-gg bed
Wapenveld-hg P.J. Visser Harderwijk-hg
Westkapelle-gg A.J. Gunst Tholen-gg
Wezep-hg P. van der Kraan Bleskensgraaf-hg
Wezep-Pauluskerk-dg-hg J.P. Kraaijeveld Ridderkerk-hg bed
Wolphaartsdijk-hg L.W. Lagendijk kandidaat Dordrecht 03
Zwijndrecht-gg C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
woensdag 18 juli 2018