Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Mutatielijst week 16 1983


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
Alblasserdam-gg M. Burggraaf kandidaat Rotterdam 10
Amstelveen-Buitenveldert-hg J. Richter Bodegraven-hg bed
Amsterdam-Zuid-gk P.N. Holtrop Emmen-gk (docent Indonesie)
Barneveld-ggin A. van Straalen Paterson-ggin
Broeksterwoude-cgk T.M. Hofman kandidaat Sliedrecht bed02
Bunschoten-gkv J. Kruidhof Hardenberg-gkv bed
Delfzijl-gk J. Vree Alphen aan den Rijn-gk
Delfzijl-gk L. Bouman Rockanje-gk
De Lier-gk J. Jonker Buitenpost-gk aan
Doesburg-cgk T.M. Hofman kandidaat Sliedrecht bed04
Dokkum-gkv M.H. de Boer Heerde-Wapenveld-gkv
Emmen-bap (wijk Oost) W.P. van Berkel Winschoten-bap bed
Emmer-Compascuum-hg P. Hendriks kandidaat Den Dolder bed01
Gouda-gg J. Mijnders Veenendaal-gg
Groot-Ammers-hg H. Veldhuizen Alblasserdam-hg
Haamstede-cgk W. van t Spijker kandidaat Utrecht bed02
Harderwijk-hg H. Veldhuizen Alblasserdam-hg bed
Hardinxveld-Giessendam-ngk C.C. Koolsbergen kandidaat Hilversum 02
Harskamp-hg W. Roos Veen-hg aan
Heerenveen-cgk W. van t Spijker kandidaat Utrecht aan01
Hengelo-Gld-hg P. Hendriks kandidaat Den Dolder aan02
Houten-hg W.J. op t Hof Ouddorp-hg bed
Krimpen aan den IJssel-hg D.H. Bosma Rotterdam-IJsselmonde-hg (wijk Oost)
Maarssen-hg A. Tromp Zwijndrecht-hg aan
Marrum-gk N.J. Dekker Olst-gk
Mastenbroek-hg J.W. van Estrik kandidaat Zwijndrecht aan
Nunspeet-hg L. Schaap Schoonhoven-hg
Oud-Beijerland-gg R. Boogaard Leiden-gg
Ouderkerk aan den Amstel-cgk T.M. Hofman kandidaat Sliedrecht aan01
Randwijk-hg J.R. Volk Bleskensgraaf-hg
Rijssen-gk (wijk 2) G.J. Beuker Uelsen-gk
Rotterdam-IJsselmonde-hg (wijk West) R.P. Ytsma Bleiswijk-hg
Rotterdam-Oost-Capelle aan den IJssel-cgk T.M. Hofman kandidaat Sliedrecht bed03
Sassenheim-cgk W. van t Spijker kandidaat Utrecht bed03
Scheemda-gk G. Douma Niawier-gk
Scherpenisse-gg M. Burggraaf kandidaat Rotterdam bed03
Scherpenisse-hg L.H. Oosten Wouterswoude-hg bed
Scheveningen-hg L.J. de Leeuw Brielle-hg
Spakenburg-Zuid-gkv (wijk 3) W. Scherff Zutphen-gkv aan
Terwolde-De Vecht-gg R. Boogaard Leiden-gg bed
Treebeek-bap C. Molema Zutphen-bap
Ulrum-gk N.J. Dekker Olst-gk bed
Ureterp-gk J.G. van der Wilden hulppred. Ureterp-gk aan
Utrecht-gg J.J. van Eckeveld Zeist-gg bed
Utrecht-Noordwest-gkv H. Veldman Winsum-Obergum-gkv
Wieringerwerf-gk T.A. van Beyeren Bergen en Henegouwen Wijhe-gk
Winsum-Baard-Oosterlittens-hg mw. G.C. Epping kandidaat Utrecht aan
Zuidwolde-Dr-hg G.A. Radersma Vredewold-Westerdeel-hg
-
Tweetallen
Rotterdam-West-cgk G. Bouw Scheveningen-cgk
B. de Graaf Zierikzee-cgk
Scherpenzeel-gg A. Bregman Rijssen-gg
A. Moerkerken Nieuw-Beijerland-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 25 april 2019