Mutatielijst week 24 1982
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aduard-gkv | A.J. Mol | kandidaat Zwijndrecht | 03 | ||
● | Alphen aan den Rijn-cgk | H.C. van der Ent | Dordrecht-Centrum-cgk | bed | ||
● | Beverwijk-gkv | K. Harmanny | kandidaat Kampen | 03 | ||
● | Burgwerd-Lollum-hg | C. Bakker | kandidaat Groningen | aan | ||
● | Coevorden-hg | K.G. de Noord | Winterswijk-hg | |||
● | Drachten-gg | A.W. Verhoef | Chilliwack-gg (Can.) | bed | ||
● | Drachten-gk | J.G. Arensman | Meppel-gk | |||
● | Drachten-hg | D. Penninkhof | Well-Ammerzoden-hg | |||
● | Emmeloord-hg | A. Terlouw | Ballum-Hollum-hg | |||
● | Enschede-West-cgk | J. Jonkman | Almelo-cgk | aan | ||
● | Gauw-Terzool-gk | mw. L.A. Burggraaf | kandidaat Amsterdam | |||
● | Gouda-hg | B. Prakke | Voorburg-hg | aan | ||
● | Gravenhage-Loosduinen-gkv | K. Harmanny | kandidaat Kampen | 02 | ||
● | Groningen-hg | A.J. Zoutendijk | Noorden-hg | aan | ||
● | Heerenveen-ngk | K. Muller | Alkmaar-Zaanstreek-Centrum-ngk | |||
● | Hoogvliet-gg | G. Mouw | kandidaat Elspeet | 01 | ||
● | Kamerik-gk | R.W. Biewengna (p-t) | kandidaat Kamerik | aan | ||
● | Kampen-hg | R. Holwerda | Apeldoorn-hg | |||
● | Langezwaag-hg | mw. W.H. Roobol (p-t) | kandidaat Amsterdam | aan | ||
● | Middelharnis-cgk | P. den Butter (2e keer) | Hamilton (Can.) | aan | ||
● | Moerkapelle-gg | J.J. van Eckeveld | Zeist-gg | bed | ||
● | Neede-gkv | A.J. Mol | kandidaat Zwijndrecht | 04 | ||
● | Nieuw-Beijerland-hg | W. Altena | Eethen-Drongelen-hg | bed | ||
● | Nijkerk-gg | G. Mouw | kandidaat Elspeet | 02 | ||
● | Nijmegen-gkv | R. ter Beek | kandidaat Kampen | aan | 01 | |
● | Noordwijk-gk | J.J. Kuiper | Sneek-gk | |||
● | Noordwijk-gk (als bijstand) | N. Korenhoff (p-t) | ontheven legerpred., wonend Heemstede | aan | ||
● | Ommen-hg | B. van t Veld | Nunspeet-hg | |||
● | Ooltgensplaat-hg | D.C. Floor | Wekerom-hg | |||
● | Oud-Beijerland-hg | J. Koolen | IJsselstein-hg | bed | ||
● | Papendrecht-gk | A. Griffioen | Rotterdam-Zuid-gk | aan | ||
● | Rijssen-gg (wijk Zuid) | G. Mouw | kandidaat Elspeet | 03 | ||
● | Roodeschool-gkv | R. ter Beek | kandidaat Kampen | bed | 02 | |
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | T.M. van Dijk | kandidaat Dirksland | 01 | ||
● | Sint Laurens-hg | mw. E. de Boer-Hessel | kandidaat Duivendrecht | |||
● | Smilde-gk | J.F. Put | Meppel-gk | aan | ||
● | Tholen-hg | D.C. Floor | Wekerom-hg | bed | ||
● | Vlagtwedde-hg | D. Penninkhof | Well-Ammerzoden-hg | bed | ||
● | Vollenhove-Kadoelen-gkv | A. van der Sloot | Pernis-gkv | |||
● | Waddinxveen-hg | H. Veldhuizen | Alblasserdam-hg | |||
● | Woudsend-hg | R. Reitsma | Anjum-hg (p-t) | |||
● | Zeist-hg | M. Verduin | Kampen-hg | |||
● | Zeist-vvh | A. van Lunteren | kandidaat Zeist | |||
● | Zwolle-gkv | C. Bijl (2e keer) | Groningen-Noord-gkv | aan | ||
● | bijz.werk-hg (legerpred.) | C.B. van Harten | leraar Gouda, wonend Noorden | aan | ||
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Noordeloos-cgk | R. Kok | Damwoude-cgk | |||
● | B. de Romph | Vlaardingen-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.